1. Go-Racing
 2. Oferta
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Chevrolet Corvette C7
 5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Modlin

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Modlin

Numer ref: 00004784

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Paweł 06-06-2024

Polecam serdecznie! Mega wrażenia, prezent udany, mój chłopak był zachwycony.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevrolet Corvette C7 na Torze Modlin

Jazda na miejscu kierowcy Chevrolet Corvette C7 na Torze Modlin w okolicach Warszawy to prezent, który ucieszy każdego fana supersamochodów. Osoba obdarowana voucherem samodzielnie prowadzi auto, a na fotelu pasażera usiądzie doświadczony instruktor. Z tego miejsca będzie udzielał kierowcy cennych rad. Przejazd na torze Modlin jest realizowany podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego. Po przejażdżce posiadacz vouchera może obejrzeć inne auta i obserwować zmagania pozostałych kierowców.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 przykuwa uwagę swoim wyglądem i zachwyca znawców motoryzacji. Jazda nim to sama przyjemność. Ten amerykański samochód z silnikiem V8 o pojemności 6,2 litra generuje moc na poziomie 450 KM i potrafi rozpędzić się do pierwszej setki zaledwie w 3,6 sekundy. Zdumiewające przyspieszenie w połączeniu z ciekawą konfiguracją toru wyzwalają prawdziwie sportowe emocje podczas jazdy.

Parametry techniczne

 • silnik: V8
 • pojemność: 6.2 l
 • moc: 450 KM
 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
 • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Modlin Warszawa

Tor Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, oddalony jest zaledwie 40 km od centrum Warszawy. To nowoczesny ośrodek doskonalenia technik jazdy, na którym odbywają się różne imprezy motoryzacyjne. Długość Toru Modlin liczy 1,2 km, a trasa zawiera liczne zakręty i długą prostą. Takie warunki pozwalają sprawdzić własne umiejętności w prowadzeniu pojazdu i stwarzają okazję do poprowadzenia supersamochodu po profesjonalnym torze. Do dyspozycji gości jest kryta trybuna z telebimem, taras widokowy, centrum konferencyjne oraz przestronne pomieszczenie do prezentacji samochodu.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 jest realizowana podczas wydarzenia motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest zamknięty dla innych użytkowników na potrzeby wydarzenia. Nad bezpieczeństwem i całym przedsięwzięciem czuwa sztab doświadczonych ludzi. Każda jazda jest realizowana indywidualnie i uczestniczy w niej doświadczony instruktor. Zanim uczestnik ruszy, zostaje zapoznany z obowiązującymi na torze zasadami bezpieczeństwa. Następnie zajmie miejsce kierowcy, a na fotelu pasażera zasiada instruktor, który będzie czuwać będzie nad prawidłowym przebiegiem atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: