Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Toruń

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Toruń

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005901

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze w Toruniu

Przejażdżka sportowym samochodem jest atrakcją specjalną dla prawdziwych fanów motoryzacji. Doskonale przygotowana przygoda jest świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent. Nie czekaj z realizacją marzeń. Już dziś przygotuj się na emocje na najwyższym poziomie dzięki przejażdżce Mitsubishi Lancer EVO X - Tor - Toruń. Dzięki naszej propozycji realizacja tego zamierzenia będzie naprawdę prosta.

W voucherze ustalasz liczbę okrążeń, które zrobisz w trakcie przejażdżki.

Mitsubishi Lancer EVO X

Mitsubishi Lancer EVO X to najnowszy model tego sportowego samochodu marki. Pojawił się na rynku w 2007 roku. Ten seryjny samochód osobowy pod maską skrywa niesamowite osiągi. Silnik 2.0 ma 295 koni mechanicznych. Dzięki temu do 100 kilometrów na godzinę rozpędza się w zaledwie 5.7 sekundy. Samochód ten swój przód ma wzorowany na legendarnym samolocie F16.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Toruń

Motopark Toruń ma nawierzchnię betonową i długość 1050 metrów. Jest więc jednym z krótszych w naszej ofercie, ale zapewnia najwyższej jakości doznania dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Voucher na prezent

Oryginalny prezent? Voucher na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X - Tor - Toruń spełnia te kryteria. Jeżeli preferujesz formę tradycyjną, kupon zostanie dostarczony w eleganckiej kopercie, do wręczenia od razu.

Bezpieczeństwo

Nad kwestiami bezpieczeństwa czuwa wykwalifikowany zespół. Dba on o to, by w trakcie realizacji vouchera nikomu nic się nie stało. Przede wszystkim na czas eventu tor jest zamykany. Poza tym każdy uczestnik zabawy przechodzi krótkie przeszkolenie. Na miejscu pasażera cały czas siedzi instruktor udzielający wskazówek.

Jak wygląda realizacja?

W wybranym terminie udaj się na tor. Zgłoś się do biura i pokaż voucher, aby go zarejestrować. W trakcie oczekiwania na przejazd możesz oglądać sportowe zmagania innych uczestników. Ciesz się swoją wyjątkową jazdą!

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.