Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Kraków

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005860

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze w Krakowie

Mieszkańcy województwa małopolskiego nie muszą jechać daleko, aby skorzystać z przejazdu sportowym samochodem na profesjonalnym torze wyścigowym. Jazda jednym z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów tego typu, Mitsubishi Lancer EVO X, na torze w Krakowie jak najbardziej jest możliwa. Taki przejazd można oczywiście wykupić dla siebie albo jako voucher podarować komuś, komu blisko jest motoryzacyjna pasja.  

Mitsubishi Lancer EVO X

Wyjątkowego pojazdu Mitsubishi Lancer EVO X nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji. Kompaktowa sylwetka jest aerodynamiczna, dlatego doznania z jazdy nim są tak wyjątkowe. Mocny silnik pozwala poczuć się jak kierowca w trakcie wyścigów. Wersja X po raz pierwszy została przedstawiona użytkownikom w 2007 roku. W porównaniu z wcześniejszymi modelami zwiększono masę samochodu i ulepszono jego wyposażenie wewnętrzne. Przejazd tego rodzaju jest zarezerwowany dla osób lubiących nagły skok adrenaliny.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Kraków

Tor Kraków nie leży w samym grodzie Kraka, ale w jego pobliżu, zaledwie 16 kilometrów od miasta. Dojazd na miejsce jest łatwy dzięki drodze krajowej 79. Jest on doskonale przygotowany do jazdy samochodami różnego typu, ponieważ odbywają się na nim liczne imprezy motoryzacyjne. Także jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Kraków jest czystą przyjemnością. Pętla toru o długości 1500 metrów i szerokości 12 metrów ma aż 9 zakrętów. Pozwala to na wypróbowanie pojazdu na różne sposoby. Nawierzchnia jest asfaltowa.

Voucher na prezent

Po wykupieniu vouchera otrzymasz go od razu w wiadomości e-mail. Możesz także zdecydować się na jego estetyczne opakowanie. W przesyłce dostaniesz papierowy kupon wraz z dopasowaną do niego kopertą.

Bezpieczeństwo

Przyjemna jazda samochodem to przede wszystkim bezpieczna jazda. Zapewnienie komfortu w trakcie realizacji vouchera na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X na torze w Krakowie jest priorytetem instruktorów. W celu uniknięcia zagrożeń obiekt jest zamykany dla osób trzecich. Kierujący przechodzą krótkie przeszkolenie, zanim zasiądą za kierownicą. Dodatkowo w czasie przejazdu w samochodzie jest doświadczony instruktor. Pomaga on w zapanowaniu nad samochodem i wyciągnięciu jak największej frajdy  z jazdy.   

Jak wygląda realizacja?

Wybierz termin, kiedy chcesz zrealizować swój voucher. Pamiętaj o jego papierowej wersji. Po przyjeździe na tor pod Krakowem zgłoś się do obsługi. Kupon zostanie zarejestrowany. Potem nie pozostanie ci już nic innego, jak tylko oczekiwać na swoje pokonanie toru. W międzyczasie nie będzie jednak miejsca na nudę. Będziesz mieć okazję podziwiania w akcji innych kierowców. Jest to więc prawdziwe motoryzacyjne święto.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.