Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Łódź

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005868

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze w Łodzi

Mało kto w codziennym życiu liczyć może na ekstremalne doświadczenia. Wiele osób ma jednak ochotę od czasu do czasu przeżyć wyjątkową przygodę. Jeżeli lubisz motoryzację i marzyłeś o wyścigach samochodowych, czas poczuć się jak bohater jednego z filmów akcji. Umożliwia to wykupienie vouchera na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X na torze w Łodzi. Taką przygodę można sprawić samemu sobie albo wykupić ją w formie niezapomnianego prezentu. To ekstremalne przeżycie, którego doświadczyć można w bezpiecznych warunkach.

Mitsubishi Lancer EVO X

W trakcie przejażdżki Mitsubishi Lancer EVO X możesz osiągnąć prędkość nawet 250 kilometrów na godzinę. Ostre wchodzenie w wiraże i ryk silnika nie pozwolą ci zapomnieć o tej przygodzie. Ten wspaniały sportowy samochód ma pod maską wszystko, by dzień spędzony na motoryzacyjnym evencie był faktycznie niezapomniany. Pojazd wyróżnia się swoją niesamowitą przyczepnością do toru. Dzięki temu wykonanie nim kilku okrążeń jest po prostu czystą frajdą.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Łódź

Mieszkańcy centralnej Polski mogą skorzystać z kilku torów wyścigowych, wśród nich także z toru Łódź, położonego w tym samym województwie. Ma on długość 1050 metrów i pokryty jest asfaltem. Jego szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Na trasie miniesz siedem zakrętów i najdłuższą prostą mającą 200 metrów. Jest to więc tor bardzo zróżnicowany, dostosowany do wymagań przejazdu tego typu samochodem sportowym.

Voucher na prezent

Jeżeli poszukujesz wygodnego pomysłu na prezent, voucher jest idealnym rozwiązaniem. Możesz go dostać od ręki elektronicznie do samodzielnego wydruku albo poczekać kilka dni na wersję papierową, zapakowaną w gustowną kopertę.

Bezpieczeństwo

Nawet jeżeli nie czujesz się wyśmienitym kierowcą, możesz skorzystać z przejazdu Mitsubishi Lancer EVO X na torze Łódź. Jest on przygotowany do bezpiecznej jazdy. Na poboczach toru umieszczono tarki, wyhamowujące pojazd w przypadku rozwinięcia nadmiernej prędkości. Pułapki żwirowe z kolei są odpowiedzialne za zatrzymanie samochodu, jeżeli wypadnie on z asfaltu. Nad odpowiednim przebiegiem przejazdu czuwa cała ekipa. Na wstępie zostaniesz zapoznany z zasadami. Także w czasie jazdy siedzieć koło ciebie będzie instruktor, który pomoże w sytuacjach awaryjnych.

Jak wygląda realizacja?

Twoja wielka przygoda, czyli jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Łódź, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Po wykupieniu vouchera na wybraną liczbę okrążeń, w dniu przejażdżki przyjedź na tor. Voucher zostanie zarejestrowany, a ty przejdziesz krótkie szkolenie z zasad jazdy samochodem sportowym. W razie konieczności czekania na przejazd, będziesz mógł podziwiać w akcji innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.