Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Ułęż

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005904

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Ułęż

Kolejną propozycją toru w okolicach Warszawy i Lublina jest ten położony w Ułężu. Proponujemy vouchery na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X na torze Ułęż - Warszawa z uwagi na doskonałe przygotowanie tego MotoParku. Sprawia ono, że cała otoczka przejażdżki jest tak przyjemna, a doznania z kierowania jednym z najlepszych samochodów wyścigowych na świecie - niesamowite.

Mitsubishi Lancer EVO X

W tym, że Mitsubishi Lancer EVO X jest jednym z najlepszych samochodów wyścigowych na świecie, nie ma cienia przesady. Kultowy pojazd od wielu lat podbija tory wyścigowe. 295 koni mechanicznych ukrytych pod maską, jest w stanie rozpędzić ten pojazd do prędkości 100 kilometrów na godzinę w 5.7 sekundy. To świetny rezultat, który sprawdzisz naocznie podczas realizacji vouchera.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Ułęż

Tor w Ułężu położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem, w Nowodworze. Zajmuje on teren dawnego lotniska wojskowego. Śladem po tym jest równa i szeroka nawierzchnia, idealna do wykonywania zróżnicowanych samochodowych manewrów. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Ułęż Warszawa ma długość 2500 metrów (jedno okrążenie). Najdłuższa prosta mierzy aż 500 metrów. Po drodze mija się 5 zakrętów. Duża szerokość pomaga w bezpiecznym testowaniu możliwości tego pojazdu.

Voucher na prezent

Zakup vouchera na prezent to zawsze jest dobry pomysł. Szczególnie jeżeli można go zakupić w formie elektronicznej albo też zamówić kupon papierowy, elegancko zapakowany. W takiej wersji nadaje się on do natychmiastowego przekazania bliskiej osobie.

Bezpieczeństwo

Wyścigi samochodowe kojarzą się z niebezpiecznym, pełnym wypadków sportem. Jednak wcale tak nie jest, szczególnie w przypadku specjalnie przygotowywanych eventów motoryzacyjnych. O dobrą zabawę wszystkich kierowców dba z jednej strony sama budowa toru (na przykład jego szerokość i dobrze wyważone zakręty), a z drugiej także zatrudnieni na nim ludzie. Są to instruktorzy, towarzyszący kierowcom w trakcie przejazdów oraz pracownicy techniczni, sprawdzający asfalt i usuwający z niego wszystkie drobne przeszkody, na przykład kamienie. Lata doświadczeń w organizacji podobnych wydarzeń gwarantują, że przejazd będzie wyłącznie frajdą, bez cienia strachu.

Jak wygląda realizacja?

Po zakupie vouchera przychodzi czas na jego realizację. Kupon musisz po prostu zarejestrować na torze, a następnie czekać na swoją kolej. Nie będzie to jednak czas stracony, bo możesz oglądać inne samochody i innych kierowców w trakcie jazdy.


 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: