1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Jastrząb

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005856

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Jastrząb - Radom

Dzięki naszej propozycji wyjątkowej przejażdżki samochodem sportowym, uda ci się spełnić swoje marzenia. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Jastrząb Radom pozwoli ci poczuć prawdziwie sportowe emocje. Event jest zorganizowany jako wydarzenie całodniowe, dlatego możesz zaplanować wyjątkowy czas.  Jeżeli znasz jakiegoś miłośnika sportów motorowych, taką przejażdżkę możesz wykupić również w formie prezentowego vouchera do wręczenia.

Mitsubishi Lancer EVO X

Mitsubishi Lancer EVO X na torze Jastrząb Radom dostępny jest w najnowszej, 10 wersji. Samochód ten cieszy się dużą popularnością wśród fanów sportów motorowych. Silnik o pojemności 2.0 litra napędza 295 koni mechanicznych. Stąd imponujące przyspieszenie tego pojazdu - do 100 kilometrów na godzinę rozpędza się on w zaledwie 5.7 sekundy. Prędkość maksymalna 250 km/h będzie do przetestowania w trakcie zmagań na torze.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb jest położony zaledwie 30 kilometrów od Radomia. Skorzystać więc z niego mogą wszyscy mieszkańcy centralnej Polski. Jest jedynym obiektem, który został od początku zbudowany i zaprojektowany, a nie przerabiany z istniejących miejsc. Dzięki temu spełnia on rygorystyczne normy i pozwala w pełni nacieszyć się jazdą. Jest to tor asfaltowy o długości 2400 metrów.

Voucher na prezent

Eleganckie zapakowanie prezentu jest tak samo ważne, jak jego zawartość. Możesz zamówić voucher w formie prezentowej, wydrukowany i włożony w bardzo estetyczną kopertę z nadrukiem. Dzięki temu od razu nadaje się on do wręczenia obdarowywanym niezależnie od okazji.

Bezpieczeństwo

Jazda samochodem sportowym ma być przede wszystkim przyjemnością. Z tego powodu w trakcie organizacji eventu dba się o zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Tor na czas jego trwania jest zamykany. Dodatkowo uczestnicy przechodzą krótkie szkolenie wstępne, a następnie instruktor towarzyszy im na fotelu pasażera przez całą jazdę. Pozwala to uniknąć pomyłek i poczuć się pewniej za kierownicą.

Jak wygląda realizacja?

Realizacji vouchera na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X na torze Jastrząb - Radom jest bardzo łatwa. Wystarczy w wybranym terminie stawić się na torze i udać do biura obsługi. Tam voucher zostanie zarejestrowany. Następnie oczekuj na swój przejazd przy swoim pojeździe. W międzyczasie obejrzeć możesz jazdy innych uczestników tego wydarzenia. Atrakcja jest zaplanowana jako całodzienna.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: