Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW M3 POWER
  5. Jazda BMW M3 POWER - Tor Łódź

Jazda BMW M3 POWER - Tor Łódź

Cena:
299 zł
Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004657

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M3 Power na torze w Łodzi

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Podarek w formie doświadczenia to zawsze strzał w dziesiątkę! Jazda BMW M3 Power na torze w Łodzi będzie doskonałym wyborem dla kogoś, kto jest spragniony mocnych wrażeń. Przejażdżka na torze wyścigowym sportowym autem z pewnością uszczęśliwi nie tylko fanów motoryzacji, ale też wszystkich miłośników adrenaliny.

BMW M3 POWER

Proponowany przez nas model BMW M3 POWER kryje pod maską doskonałe parametry – silnik o pojemności 3,2 l i mocy 342 KM zadowoli każdego kierowcę, niezależnie od doświadczenia, czy umiejętności. Manualna skrzynia biegów pozwoli na totalną kontrolę samochodu i jego osiągów. Maksymalna prędkość, jaką można rozwinąć za kierownicą BMW M3 POWER to 270 km/h. Wybór tego auta polecamy przede wszystkim tym, którym zależy zarówno na bezpieczeństwie, jak i przeżyciu niezapomnianej przygody.

DANE TECHNICZNE:

BMW M3 POWER

Prędkość max.

270 km/h

Silnik

3,2 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

Moc

342 KM

Tor Łódź

Łódzki tor wyścigowy to jedyny tego typu obiekt w województwie. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Warto zwrócić uwagę na zróżnicowanie terenu, które tu występuje – jazda na torze w Łodzi będzie o tyle wyjątkowa, że różnica poziomów pojawiająca się na różnych odcinkach toru wynosi między 196 a 202,50 m n.p.m. Pracownicy toru to wykwalifikowani specjaliści, którzy zadbają o bezpieczeństwo każdego kierowcy i pomogą udoskonalić technikę jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka BMW M3 POWER na torze w Łodzi to atrakcja organizowana pod czujnym okiem specjalistów, tak, aby móc w pełni cieszyć się doświadczeniem w bezpiecznych warunkach. Podczas jazdy każdemu towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który rozwieje wszelkie wątpliwości czy udzieli Ci niezbędnych wskazówek. Przed wejściem do samochodu wszyscy uczestnicy muszą przejść obowiązkowe, krótkie szkolenie, aby poruszać się po torze bez zbędnego stresu.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Najlepsze silniki BMW. Poznaj jednostki o doskonałej mocy i wydajności

BMW od ponad wieku produkuje jedne z najbardziej kultowych i potężnych silników. Od legendarnych jednostek M10 i M12 po najnowsze B58 i S58 — bawarska marka zawsze przodowała w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla motoryzacji. Jesteś entuzjastą BMW? A może po prostu fanem mocnych jednostek napędowych? Tak czy inaczej nikt nie może zniwelować ogromnego wpływu, jaki […] Więcej

Czym grozi jazda na rezerwie?

Zaliczasz się do kierowców, którzy podejmują ryzyko jazdy przy włączonej kontrolce paliwa? Wiedz, że nie jesteś w tym osamotniony. Według wielu badań (zarówno lokalnych, jak i globalnych) ponad połowa kierowców tankuje samochód dopiero wtedy, gdy żółta kontrolka paliwa zaczyna migać na desce rozdzielczej. Są też tacy, którzy kontynuują jazdę pomimo ostrzeżenia o rezerwie. Czy wynika […] Więcej

Kultowe auta. Odkryj legendy motoryzacji

Każdego roku z taśm produkcyjnych zjeżdżają dziesiątki nowych modeli samochodów, ale tylko garstka zapisuje się w pamięci fanów motoryzacji i zdobywa status legendy. Mimo że kultowe auta nie zawsze cechują się niesamowitymi osiągami, każde z nich ma to coś, co odróżnia je od reszty. W artykule zebraliśmy kilkanaście takich modeli. Poświęć czas na lekturę, a […] Więcej

Nowość! Miejsce dla pasażera w bolidzie F1

Wszyscy (mniej lub bardziej) zdajemy sobie sprawę, jak wygląda bolid F1. Nie jest to przypadek. W końcu królowa motorsportu nie bez powodu zalicza się do kategorii, którą określamy open-wheeled single-seater. Co to oznacza? Że bolidy biorące udział w wyścigu mają otwarty kokpit i jedno siedzenie — dla kierowcy. Jednak tutaj pojawia się niespodzianka. Czy zaskoczyłby […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.