Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Krzywa

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005865

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze Krzywa Wrocław

Na co dzień twoje życie pozbawione jest zastrzyku adrenaliny? W takim razie koniecznie skorzystaj z wyjątkowej oferty, jaką jest jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Krzywa - Wrocław. W trakcie przejażdżki poznasz tajniki jazdy samochodem wyścigowym oraz przekonasz się o technicznych możliwościach tego pojazdu. Taką atrakcję masz możliwość wykupić również jako wyjątkowy prezent.

Mitsubishi Lancer EVO X

Fani motoryzacji znają możliwości Mitsubishi Lancer EVO X. To samochód, który na rynku obecny jest już od 15 lat. W tym czasie nadal go rozwijano, aby stworzyć dobrze wyważony pojazd idealnie sprawdzający się w trakcie wyścigów. Jego osiągi są możliwe dzięki połączeniu aerodynamicznej sylwetki i dobrze dopasowanego silnika.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Krzywa Wrocław

Tor Pixers Ring Krzywa położony jest na obszarze 10 hektarów terenu dawnego lotniska. Znajduje się na Dolnym Śląsku, około 18 km od Bolesławca, około 35 km od Legnicy i około 100 km od Wrocławia. Wyróżnia się mniej typowym kształtem, z długą prostą mierzącą aż 700 metrów. Pokryty asfaltem, ma długość całkowitą 1800 metrów.

Voucher na prezent

Voucher możesz otrzymać w dwojakiej formie: elektronicznej na swój adres e-mail albo w wersji papierowej, zapakowany w ozdobną kopertę. W ten sposób nie musisz już myśleć o opakowaniu prezentu - będzie on gotowy do wręczenia.  

Bezpieczeństwo

W trakcie jazdy po torze wyścigowym osiąga się naprawdę duże prędkości. Pokonywanie kolejnych zakrętów niesie wówczas za sobą pewne ryzyko. Czy w związku z tym cały event jest bezpieczny? Oczywiście, jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Krzywa Wrocław jest zupełnie bezpieczne. Przede wszystkim w trakcie jazdy tor jest zamknięty dla innych osób. Każdy kierowca jest instruowany odnośnie bezpiecznej jazdy. Dodatkowo w czasie przejazdu na siedzeniu pasażera siedzi instruktor, który także dba o przestrzeganie zasad dynamicznej, ale nie noszącej ryzyka jazdy. Dawka adrenaliny nie wiąże się więc z niebezpieczeństwem.

Jak wygląda realizacja?

Realizacja vouchera na jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Krzywa Wrocław jest bardzo łatwa. W wybranym terminie przyjedź na tor. Voucher przedstaw pracownikowi biura, który określi kolejność przejazdów. W trakcie oczekiwania możesz zobaczyć samochody, a także podziwiać popisy innych kierowców. Emocji więc w tym dniu nie zabraknie, a całość jest pomyślana jako całodzienne wydarzenie.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Japońskie samochody sportowe – czym się wyróżniają na tle konkurencji?

Japonia jest jednym z największych dostawców nowych i używanych aut na całym świecie. Z biegiem lat zyskała reputację wiarygodnego producenta, u którego z łatwością znajdziesz samochody oferujące jednocześnie wysoką jakość i przystępne ceny. Kraj rzeczywiście dorasta do tytułu lidera w eksporcie samochodów, bo wysyła je na inne rynki w milionach. Zaś japońscy producenci znajdują się […] Więcej

American Dream, czyli historia braci Dodge

Historia braci Dodge Każdy fan motoryzacji na pewno słyszał o takich osobach jak John Francis i Horace Elgin Dodge. Dzięki nim powstała kultowa firma Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory, produkująca największe motoryzacyjne cuda, o których marzyli i marzą nadal miliony ludzi. Kultowe produkty, które bez wątpienia są znakiem rozpoznawczym spółki Dodge Brothers to ogromne […] Więcej

Pierwsze kroki w motosporcie – jak tanio się ścigać?

Jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w motosporcie i zastanawiasz się, jak tanio się ścigać, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca. Wyjaśnimy, od czego najlepiej zacząć i jak później rozwijać swoją karierę kierowcy rajdowego, aby się nie zniechęcić i nie stracić dużej ilości gotówki na samym początku.  Niegdyś wyścigi samochodowe zarezerwowane były wyłącznie dla elity, […] Więcej

Pomysły na prezenty związane z motoryzacją. Gadżety, vouchery na przejażdżki – sprawdź nasz poradnik prezentowy!

Dla wielu z nas samochody i motocykle są czymś więcej, niż tylko środkami transportu — to pasja, hobby, a czasem nawet sposób na życie. Miłośnicy motoryzacji często poświęcają niezliczone godziny na dbanie o swoje pojazdy, planowanie tras i doskonalenie umiejętności za kierownicą. Właśnie dlatego prezenty związane z motoryzacją są doskonałym wyborem, jeśli chcesz obdarować kogoś, […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.