Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Ułęż

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005776

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Chcesz na własnej skórze poczuć niezapomniane emocje za kierownicą włoskiego supersamochodu? Przetestuj swoje umiejętności, ruszając na profesjonalny tor wyścigowy za kierownicą supersamochodu Lamborghini Huracan LP610-4! Rozsiądź się wygodnie w fotelu, uruchom ponad 5-litrowy silnik i ruszaj na tor Ułęż!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan jest marzeniem tysięcy fanów motoryzacji i szybkich samochodów. Włoski supersamochód posiada ogromny silnik V10 o pojemności 5.2 L, który generuje 610 KM mocy, sprawiając, że przejażdżka Lamborghini zapewnia niezapomniane emocje! Pojazd osiąga prędkość 100 km/h w czasie zaledwie 3,2 sekundy, a maksymalnie może rozpędzić się do 325 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Ułęż - Lublin

Tor Ułęż to obiekt, który powstał w miejscu starego lotniska. Kompleks posiada nowoczesną, równą i bezpieczną asfaltową nawierzchnię o okrążeniu długości 2500 metrów i szerokości około 30 metrów! Obiekt jest umiejscowiony tuż obok trasy S17 Warszawa - Lublin, co znacząco ułatwia dotarcie na tor.

Voucher na prezent

Poszukujesz emocjonującego prezentu dla bliskiej osoby? Jazda Lamborghini Huracan na torze Ułęż może zainteresować każdego fana mocnych wrażeń. Voucher prezentowy z pewnością zapewni obdarowanemu ogromną dawkę pozytywnych emocji, jakie generuje jazda supersamochodem. Voucher możesz otrzymać w formie elektronicznej na adres e-mail lub w tradycyjnej, papierowej, która zostanie dostarczona pod Twój adres w ozdobnej kopercie prezentowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Ułęż odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Przed zajęciem miejsca za kierownicą Lamborghini, zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa i podstawowymi informacjami na temat obsługi pojazdów podczas krótkiego szkolenia. W trakcie przejazdu oprócz uczestnika, w pojeździe znajduje się również wykwalifikowany instruktor, który udziela kierowcy wskazówek dotyczących techniki jazdy oraz dba o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher jest ważny przez 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedzając tor Ułęż, zgłoś się do biura obsługi i dokonaj rejestracji.
  • Na swój przejazd oczekuj w bezpiecznym miejscu, na przykład na parkingu.
  • Czas oczekiwania możesz umilić sobie, obserwując przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.