Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Krzywa

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005733

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan – Tor Krzywa – Wrocław

Pasjonujesz się motoryzacją? A może po prostu lubisz mocne wrażenia i sporą dawkę adrenaliny? Poczuj emocje, jakie na co dzień odczuwają wyłącznie profesjonalni kierowcy wyścigowi! Zajmij miejsce kierowcy superszybkiego Lamborghini Huracan LP610-4 podczas przejażdżki po torze Krzywa!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to atrakcja, która zostaje w pamięci na długie miesiące lub nawet lata. Włoski supersamochód napędza jednostka napędowa V10 o pojemności 5.2 L i mocy 610 KM! Nic więc dziwnego, że Huracan rozpędza się do 100 km/h w imponującym czasie 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięga 325 km/h! Z pewnością nie musimy więc przekonywać, że przejażdżka Lamborghini na miejscu kierowcy to ogromna dawka pozytywnych emocji, które nie mogą ominąć absolutnie żadnego miłośnika szybkich samochodów!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Krzywa – Wrocław

Tor Krzywa - Wrocław to nowoczesny obiekt wyposażony w asfaltową nawierzchnię. Okrążenie toru mierzy 1800 metrów długości oraz około 16 metrów szerokości, na które składają się zarówno ciasne zakręty, jak i długie, proste odcinki toru, spośród których najdłuższy liczy 100 metrów.

Voucher na prezent

Jeżeli poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, znajdujesz się w doskonałym miejscu! Jazda Lamborghini Huracan na torze Krzywa to ogromna dawka emocji, która z pewnością ucieszy obdarowanego. Zakup voucher prezentowy i odbierz go błyskawicznie w formie elektronicznej za pośrednictwem swojego e-maila lub wybierz tradycyjną, papierową formę, wówczas voucher zostanie dostarczony pod Twój adres!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Krzywa to w pełni bezpieczna atrakcja. Przejazdy samochodowe odbywają się na zamkniętym dla osób postronnych, profesjonalnym torze wyścigowym Krzywa. Przed zajęciem miejsca za kierownicą i wyruszeniem na tor, uczestnik poznaje zasady bezpieczeństwa i podstawy obsługi pojazdów podczas krótkiego szkolenia. W trakcie przebywania na torze wyścigowym, w samochodzie oprócz uczestnika znajduje się także instruktor jazdy, który dba o bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

  • Po dotarciu na tor Krzywa złóż wizytę w biurze obsługi i dokonaj rejestracji.
  • Uczestnik oczekujący na swoją przejażdżkę powinien znajdować się w bezpiecznym miejscu, które może zostać wskazane przez obsługę toru.
  • Czas oczekiwania można umilić sobie obserwacją przejazdów innych uczestników po pętli toru Krzywa.
  • Voucher zachowuje ważność w terminie maksymalnie 365 dni od daty zakupu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.