1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda za kierownicą Lamborghini Huracan na Torze Krzywa Wrocław

Jazda za kierownicą Lamborghini Huracan na Torze Krzywa Wrocław

Numer ref: 00010450

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, Osła

Czas trwania

Za kierownicą Lamborghini Huracan pokonasz 1 okrążenie o długości około 1 km.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Sezon

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu lub innych środkach odurzających. Dla kierowcy wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Lamborghini Huracan – Tor Krzywa – Wrocław

Jazda Lamborghini Huracan na Torze Krzywa to atrakcja, która dostarcza ekstremalnych doznań! Podczas tej realizacji osoba obdarowana zasiądzie za kierownicą sportowego auta i na własnej skórze przekona się, ile mocy drzemie pod maską Lamborghini Huracan. To świetna okazja, aby spędzić niezwykły dzień na torze, sprawdzić własne umiejętności, a także podziwiać przejazdy innych uczestników.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan to auto, które zachwyca już samym wyglądem. Opływowy kształt, krzykliwe kolory karoserii to coś, czego nie da się przeoczyć, ale to nie wszystko. Poza wyglądem zachwyca także osiągami. Superauto o mocy 610 koni mechanicznych rozpędza się do 100 km/h w 3,2 sekundy, a maksymalna prędkość jaką może osiągnąć to aż 325 km/h.

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa to tor wyścigowy zlokalizowany w miejscowości Osła, ok. 48km od Lubina, 95km od Zielonej Góry i 107km od Wrocławia. Asfaltowa nawierzchnia o długości ok. 1000 m pozwala na wypróbowanie możliwości sportowych aut. Tor wyścigowy Krzywa - Wrocław to miejsce, gdzie każdy poczuje motoryzacyjny klimat i ekstremalne emocje, które towarzyszą realizacjom na torze.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Huracan jest realizowana podczas eventu motoryzacyjnego. Na czas imprezy tor zostanie zamknięty, a o bezpieczeństwo zadba wykwalifikowana kadra. W trakcie przejażdżki na miejscu pasażera zasiądzie instruktor, który podzieli się wskazówkami dotyczącymi sprawnego pokonania toru sportowym autem. To okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego kierowcy.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: