1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Łódź

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan – Tor Łódź

Zajmij miejsce kierowcy wyścigowego Lamborghini Huracan LP610-4 i zobacz na własne oczy, jakie emocje generuje przejażdżka po profesjonalnym torze Łódź! Czy uda Ci się pobić rekord pętli toru? Sprawdź, jak radzi sobie 610-konny potwór o włoskim rodowodzie pokonując kolejne okrążenia łódzkiego toru!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to atrakcja, o której marzy niejeden fan szybkich samochodów. Włoski supersamochód jest napędzany przez benzynowy silnik 5.2 L V10, który generuje aż 610 koni mechanicznych mocy! Jednostka napędowa w połączeniu z dynamiczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów i doskonałym układem przeniesienia napędu sprawiają, że przejażdżka Lamborghini to niezapomniane uczucie! Samochód może rozpędzić się do prędkości około 325 km/h, a czas potrzebny na przyspieszenie od 0 do 100 km/h to jedynie 3,2 sekundy.

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź to obiekt wyścigowy wyposażony w asfaltową nawierzchnię o długości 1050 metrów i szerokości wynoszącej od 8 do 12 metrów. Okrążenie toru obejmuje długi, prosty odcinek o długości 200 m oraz siedem ciasnych zakrętów. Różnorodność trasy sprawia, że łódzki tor jest idealnym miejscem do kosztowania emocji płynących z jazdy Lamborghini Huracan!

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na torze Łódź to świetny upominek nie tylko dla fana motoryzacji, ale dla każdego, kto uwielbia poczucie adrenaliny! Voucher zakupowy możesz kupić w każdej chwili, a jego ważność to 365 dni od daty dokonania transakcji!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Łódź to atrakcja, która charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wszystkie przejazdy samochodowe realizowane są na profesjonalnym torze wyścigowym, który posiada wszelkie możliwe zabezpieczenia. Przed rozpoczęciem przejażdżek, każdy z uczestników przechodzi krótkie, obowiązkowe szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. W trakcie przejazdu w samochodzie znajduje się instruktor jazdy, który dba o bezpieczeństwo kierowców podczas wydarzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera dobiega końca po upływie 365 dni od daty zakupu.
  • Wizytę na torze Łódź należy rozpocząć od rejestracji w biurze obsługi klienta.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejazdu należy spędzać w bezpiecznym miejscu, zlokalizowanym na uboczu.
  • Przed wyjazdem na tor warto obserwować zmagania innych uczestników z trasą.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: