1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Kielce

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Kielce

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Andrzej 06-06-2024

Jeździłam różnymi super samochodami, jednak jazda Lamborghini Huracan, była wyjątkowa, niesamowita moc i przyśpieszenie. To był najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć na dzień chłopaka.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan – Tor Kielce  Miedziana Góra

Uwielbiasz poczucie adrenaliny, płynące z dynamicznej, wyścigowej jazdy? Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Huracan LP610-4 to coś dla Ciebie! Zajmij miejsce kierowcy i sprawdź osiągi włoskiego supersamochodu na torze Kielce - Miedziana Góra! Przetestuj swoje umiejętności na pętli toru!

Lamborghini Huracan

Szybkie samochody z włoskim rodowodem to segment motoryzacji, który skupia wokół siebie ogromne rzesze miłośników. Nic w tym dziwnego, bowiem każdy, kto kiedykolwiek zakosztował takich atrakcji, jak jazda Lamborghini Huracan z pewnością przez długie tygodnie nie mógł zapomnieć emocji, jakie towarzyszą przejażdżce supersamochodem po profesjonalnym torze wyścigowym! Wyposażony w 610-konny silnik V10 o pojemności 5.2 L Huracan to prawdziwa bestia, która budzi się w ułamku sekundy po muśnięciu gazu! Sprint od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy, prędkość maksymalna wynosząca 325 km/h… Czy musimy wymieniać dalej? Teraz masz okazję, by zasiąść za kierownicą tego pojazdu i na własne oczy sprawdzić, jakie odczucia generuje jazda włoskim supersamochodem.

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Kielce - Miedziana Góra

Tor Kielce - Miedziana Góra to obiekt, który istnieje od 1977 roku i jest jednym z najpopularniejszych torów wyścigowych w Polsce. Pętla kieleckiego toru jest wyposażona w asfaltową nawierzchnię, mierzy 1140 metrów długości i charakteryzuje się owalnym kształtem. Na terenie obiektu odbywają się coroczne imprezy sportowe o zasięgu ogólnokrajowym.

Voucher na prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie pełną emocji atrakcję? Jazda Lamborghini Huracan na torze Kielce - Miedziana Góra to doskonała propozycja dla miłośników ekstremalnych wrażeń! Voucher prezentowy możesz otrzymać w formie elektronicznej lub eleganckiej, papierowej, zapakowanej w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Kielce - Miedziana Góra to atrakcja, która odbywa się z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. Kielecki obiekt wyścigowy spełnia wszystkie normy i jest miejscem, w którym odbywają się profesjonalne zawody. Wyruszenie na tor poprzedza obowiązkowe szkolenie, w trakcie którego uczestnicy są informowani o zasadach bezpieczeństwa oraz przechodzą instruktaż z obsługi pojazdów. Podczas przejazdu samochodowego miejsce pasażera zajmuje wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem jest udzielanie wskazówek korygujących jazdę oraz dbałość o bezpieczeństwo na terenie toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Wizytę na Torze Kielce - Miedziana Góra zacznij od rejestracji w biurze obsługi toru.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejażdżki spędź w bezpiecznym miejscu.
  • Czekając na przejazd, możesz śledzić zmagania innych uczestników z trasą kieleckiego toru.
  • Wykorzystaj swój voucher w ciągu 365 dni od daty zakupu.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: