Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Pszczółki

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005753

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Pszczółki - Gdańsk

Pasjonujesz się motoryzacją? A może lubisz adrenalinę, która płynie z szybkiej jazdy samochodem? Niezależnie od Twoich preferencji, przejażdżka za kierownicą sportowego, 610-konnego Lamborghini Huracan LP610-4 to atrakcja idealna dla Ciebie!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to prawdziwy generator pozytywnych emocji. Samochód został wyposażony w jednostkę napędową V10 o pojemności ponad 5.2 L i mocy maksymalnej 610 KM! Duża moc, napęd na cztery koła i bardzo precyzyjny układ kierowniczy sprawiają, że Lamborghini Huracan to prawdziwy samochód wyścigowy! Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 325 km/h! Przetestuj osiągi włoskiego supersamochodu podczas przejażdżki Lamborghini po torze Gdańsk - Pszczółki!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Pszczółki - Gdańsk

Umiejscowiony w niedalekiej odległości od Gdańska tor Pszczółki to stosunkowo nowy obiekt, który został oddany do użytku w 2017 roku, w związku z czym jest jednym z najnowszych torów wyścigowych funkcjonujących na terenie Polski. Tor posiada asfaltową nawierzchnię, której pętla mierzy 1050 metrów długości. Trasa toru składa się z kilku szybkich, prostych odcinków, które są wzbogacone przez ciasne, techniczne zakręty.

Voucher na prezent

Zastanawiasz się nad nietuzinkowym prezentem dla kogoś bliskiego? Jazda Lamborghini Huracan to atrakcja, która zapewni obdarowanemu ogromne emocje i solidną dawkę adrenaliny! Już teraz możesz zamówić voucher prezentowy w formie elektronicznej lub papierowej, w przypadku której voucher otrzymasz w ozdobnej kopercie, idealnej na upominek!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Pszczółki to bezpieczna atrakcja, która jest organizowana na terenie profesjonalnego toru wyścigowego. Przed wyjazdem na tor uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie, podczas którego zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawami obsługi pojazdów. Na torze uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który z miejsca pasażera udziela wskazówek dotyczących jazdy oraz dba o bezpieczeństwo uczestników.

Jak wygląda realizacja?

  • Skorzystaj z vouchera w terminie 365 dni od zakupu.
  • Odwiedzając tor Gdańsk - Pszczółki, wybierz się do biura obsługi i dokonaj rejestracji.
  • Czas oczekiwania na swój przejazd spędź w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez obsługę toru.
  • W trakcie oczekiwania masz możliwość śledzenia przejazdów innych uczestników po torze Gdańsk - Pszczółki.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.