Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań główny

Zajmij miejsce we wnętrzu włoskiego Lamborghini Huracan LP610-4 i przetestuj jego osiągi podczas szybkiego przejazdu po profesjonalnym torze wyścigowym w Poznaniu! Zobacz, jak 610-konna jednostka V10 radzi sobie z supersamochodem, który według danych katalogowych rozpędza się do 100 km/h w czasie zaledwie 3,2 sekundy!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to okazja, która nie zdarza się często. Pochodzący z Włoch supersamochód jest wyposażony w jednostkę napędową V10 o pojemności 5.2 L, która generuje 610 koni mechanicznych mocy! Każdy, kto choć raz miał okazję zasiąść za kierownicą Huracana, z pewnością potwierdzi, że przejażdżka Lamborghini to atrakcja, która pozostaje w pamięci na długie lata! Sportowy pojazd rozpędza się do prędkości 100 km/h w ciągu 3,2 sekundy, a maksymalnie jest w stanie osiągnąć nawet 325 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Poznań główny

Tor Poznań to obiekt wyposażony w nowoczesną, w pełni bezpieczną nawierzchnię asfaltową. Długość trasy głównego poznańskiego toru wynosi ponad 4 kilometry! Fanów dużych prędkości ucieszy fakt, że najdłuższa prosta mierzy aż 560 metrów. Miłośników efektywnej, technicznej jazdy zainteresują liczne zakręty! Tor Poznań to obiekt, który co roku gości imprezy sportowe organizowane na najwyższym poziomie, o czym świadczy specjalna homologacja FIA.

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na torze Poznań to upominek, który zapewni obdarowanemu solidną dawkę pozytywnych emocji. Voucher jest dostępny w formie elektronicznej oraz papierowej, która jest dostarczana w ozdobnej kopercie idealnej na prezent!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Poznań jest bezpieczną atrakcją, która odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry, na profesjonalnym torze wyścigowym. Przed rozpoczęciem przejazdu za kierownicą supersamochodu, uczestnik przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Przejazd samochodowy po torze odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora, z miejsca pasażera koryguje technikę jazdy i dba o bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Jak wygląda realizacja?

  • Zakupiony voucher możesz wykorzystać w terminie 365 dni od zakupu.
  • Odwiedzając tor Poznań, udaj się (wraz z voucherem) do biura obsługi w celu dokonania rejestracji uczestnika.
  • Oczekiwanie na swoją kolej przejazdu należy odbywać w bezpiecznym miejscu, na przykład na parkingu.
  • W czasie oczekiwania na przejażdżkę możesz śledzić zmagania uczestników z pętlą główną toru Poznań.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: