Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Kraków

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Kraków

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan – Tor Kraków

Zasiądź za kierownicą włoskiego supersamochodu podczas dynamicznej przejażdżki po torze Kraków. Kultowe Lamborghini Huracan to samochód, którego z pewnością nie trzeba przedstawiać. Uwielbiany przez pasjonatów motoryzacji, doceniany przez fanów włoskiego designu pojazd to prawdziwa bestia. 610-konny silnik V10, dwusprzęgłowa skrzynia biegów i napęd na cztery koła dbają o niezapomniane wrażenia płynące z jazdy!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan jest atrakcją, dzięki której na twarzy każdego miłośnika motoryzacji zagości szeroki, szczery uśmiech. Wyjątkowy supersamochód jest napędzany przez benzynowy silnik V10 o pojemności 5.2 litra i mocy 610 KM! Pojazd rozpędza się do pierwszej “setki” w przeciągu 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięga 325 km/h! Jeżeli dotychczasowe argumenty nie przekonują Cię, że Huracan to wspaniały samochód wyścigowy, przejażdżka Lamborghini z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Kraków

Tor Kraków to obiekt ulokowany w pobliżu centrum dawnej stolicy kraju. Trasa toru wyposażona jest w nawierzchnię asfaltową, a długość okrążenia wynosi 1500 metrów. Krakowski autodrom to świetne miejsce do przetestowania osiągów wyjątkowego supersamochodu, ponieważ pętla toru obejmuje zarówno kilka długich prostych, jak i techniczne zakręty. Trasa zadowoli więc zarówno miłośników prędkości, jak i zwolenników spokojniejszego, efektywnego pokonywania ciasnych łuków i zakrętów. Przetestuj swoje umiejętności podczas jazdy Lamborghini Huracan na Torze Kraków!

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na Torze Kraków może stać się nietuzinkowym podarunkiem dla bliskiej Ci osoby. Voucher na prezent z pewnością ucieszy obdarowanego, a przejażdżka supersamochodem wywoła uśmiech na twarzy kierowcy! Voucher możesz zakupić w wersji elektronicznej lub tradycyjnej, papierowej formie, zapakowany w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na Torze Kraków jest atrakcją, która nie niesie za sobą ryzyka dla bezpieczeństwa uczestników wydarzenia. Uczestnicy odbywają przejazdy samochodowe pod okiem wykwalifikowanych specjalistów na profesjonalnym torze wyścigowym Kraków. Przed rozpoczęciem przejazdu każdy kierowca odbywa obowiązkowe szkolenie, w ramach którego zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawami obsługi pojazdów. W trakcie przejażdżki miejsce pasażera zajmie wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem będzie korygowanie techniki jazdy oraz dbałość o bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników wydarzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Na wykorzystanie vouchera masz 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedziny na torze Kraków rozpocznij wizytą (wraz z voucherem) w biurze obsługi, gdzie dokonasz rejestracji.
  • Na swoją kolej przejazdu oczekuj w bezpiecznym miejscu, na przykład w pobliżu zaparkowanych samochodów.
  • W trakcie oczekiwania możesz obserwować zmagania innych uczestników wydarzenia z torem wyścigowym.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: