1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Toruń

Jazda Honda NSX - Tor Toruń

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 599 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005563

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Toruń

Jeśli kochasz ryk silnika i zapach spalin, a do tego nie boisz się zawrotnych prędkości to mamy dla Ciebie coś, co na pewno rozgrzeje cię do czerwoności. Przedstawiamy Hondę NSX, którą osobiście poprowadzisz po profesjonalnym Torze wyścigowym w Toruniu. Zapnij pasy i szykuj się na porządną dawkę adrenaliny.

Honda NSX

Honda NSX nazywana jest “japońskim Ferrari”. Jej osiągi są naprawdę imponujące, podobnie jak wygląd zewnętrzny. Sylwetka auta jest dynamiczna i bardzo nowoczesna, a kokpit bardzo sportowy. Pod maską tego NSX-a kryją się aż cztery silniki. Oprócz V6 Turbo nad mocą pracują jeszcze trzy elektryczne motory. Pojemność to 3,5 litra. 580 koni mechanicznych rozpędza Hondę do ponad 300 km/h, a do setki przyspiesza w mniej niż 4 sekundy. Z takim wynikiem spokojnie może mierzyć się z najlepszymi samochodami sportowymi na rynku.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Toruń

Tor Toruń położony jest niemal w środku miasta, bo zaledwie 8 km od centrum. Jest to obiekt, który łączy w sobie tor wyścigowy oraz miejsce doskonalenia technik jazdy. Na torze w Toruniu regularnie odbywają się imprezy motoryzacyjne, na które docierają fani szybkiej jazdy z całego kraju. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a podczas przejazdu do pokonania są 3 zakręty o zróżnicowanym stopniu trudności. Nawierzchnia toru to beton, który gwarantuje doskonałą przyczepność kół do podłoża.

Voucher na prezent

Przejazdy szybkimi autami stały się w ostatnim czasie bardzo modnym pomysłem na prezent. Twój voucher pojawi się na skrzynce mailowej tuż po dokonaniu zakupu. Jeśli wybierzesz wysyłkę tradycyjną voucher otrzymasz pocztą. Będzie zapakowany w ozdobną kopertę i gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Bezpieczeństwo

Każdy kierowca przed przystąpieniem do wyścigu musi wziąć udział w szybkim szkoleniu. Szkolenie prowadzone jest przez profesjonalnego instruktora i dotyczy bezpieczeństwa na torze i zasad obsługi pojazdu. Instruktor zajmuje również miejsce pasażera, aby w trakcie jazdy udzielać wskazówek oraz nadzorować przebieg całego wyścigu.

Jak wygląda realizacja

  • Na początek należy zarejestrować swój voucher w biurze obsługi. Gdy przejazd zostanie zaplanowany należy czekać na swoją kolej w pobliżu auta.
  • Można przedłużyć swój pobyt na torze, gdyż voucher jest całodniowy.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: