Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Krzywa

Jazda Honda NSX - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005527

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Krzywa - Wrocław

Jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy, możesz przekonać się jak Honda NSX sprawuje się na profesjonalnym Torze Krzywa - Wrocław. Jazda tym demonem prędkości zapewni ci emocje, których nie będziesz miał szansy doświadczyć nigdzie indziej. Impreza jest zawsze całodniowa, zatem bez przeszkód możesz zabrać ze sobą bliskie osoby. Na pewno nie będą się one nudzić. Każdy z przejazdów odbywa się z siedzącym na miejscu pasażera profesjonalnym instruktorem. Zamów voucher jeszcze dziś i spełniaj najskrytsze marzenia.

Honda NSX

Mająca 580 koni mechanicznych Honda NSX z uwagi na swoje parametry, może bez przeszkód rywalizować z najszybszymi pojazdami na świecie. Zastosowane w niej nowoczesne technologie oraz japoński styl stanowią przełomowe połączenie dla wymagających fanów motoryzacji. Wartym uwagi jest fakt, iż podczas produkcji tego auta obecni byli kierowcy Formuły 1. Możesz przekonać się na własne oczy, jaka moc skrywa się w tej maszynie i jak sprawnie mknie ona po Torze Krzywa - Wrocław.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

Honda NSX

Moc

580 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.3 sekundy

Silnik

3,5L V6 Turbo

Prędkość max

307 km/h

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa - Wrocław stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych tego rodzaju obiektów na terenie naszego kraju. Wybudowano go na miejscu niegdysiejszego Toru Pixers Ring. Znajduje się on na wysokości Bolesławca, niedaleko autostrady A4. Dojazd z centrum Wrocławia zajmuje maksymalnie godzinę. Dobrze rozbudowana sieć dróg umożliwia dotarcie na miejsce, tak naprawdę z dowolnego, innego miejsca w Polsce. Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół Tor Krzywa-Wrocław ma długość 1800 metrów oraz szerokość 8 metrów. Jego nawierzchnia asfaltowa zapewni doskonałą przyczepność, co ma wpływ na zwiększenie komfortu jazdy, jak i stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Na Torze zostało umieszczonych aż 12 zakrętów, zatem śmiało możesz testować na nich swoje umiejętności.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany do wręczenia voucher prezentowy. Jeżeli zechcesz, możemy zapakować go w ozdobną kopertę i wysłać pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo

Jazdy Hondą NSX odbywają się na Torze Krzywa-Wrocław, który w czasie eventów pozostaje zamknięty na potrzeby realizacji. Bardzo dobrze przygotowana nawierzchnia pozwala na sprawdzenie możliwości wymienionego pojazdu w idealnych warunkach. Każdy uczestnik, zanim przystąpi do jazdy, musi przejść krótkie szkolenie z obsługi auta oraz bezpiecznego zachowania. Instruktor zawsze zajmuje miejsce pasażera, daje cenne rady kierowcy i dba o właściwy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • po przybyciu na Tor Krzywa-Wrocław musisz zgłosić się do biura obsługi, gdzie pracownik dokona rejestracji. Następnie musisz poczekać niedaleko samochodu na swoją kolej,
  • pamiętaj, że jest to zawsze wydarzenie całodniowe, dlatego przed oraz po realizacji możesz, np. obserwować innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.