Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Pszczółki

Jazda Honda NSX - Tor Pszczółki

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Pszczółki – Gdańsk

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą? Czujesz, że byłby z Ciebie prawdziwy kierowca? Możemy pomóc Ci się o tym przekonać. Wystarczy, że dołączysz do nas na Torze Pszczółki w Gdańsku, gdzie oddamy w Twoje ręce nowoczesną i super szybką, Hondę NSX. Wsiadaj za kółko i przygotuj się na solidną dawkę adrenaliny.

Honda NSX

Bez wątpienia jest to jedno z najszybszych i najnowocześniejszych aut ostatnich czasów. Drapieżna sylwetka nadwozia oraz efektowny kokpit, doskonale współgrają z tym, co ta Honda kryje pod maską. A znajduje się tam nie jeden, a aż cztery zrywne silniki. Oprócz spalinowego V6 Turbo nad mocą pracują jeszcze trzy elektryczne motory. Ich łączna moc to 580 koni mechanicznych o imponującym przyspieszeniu - do setki dobijają w 3,3 sekundy. Maksymalna prędkość NSXa to ponad 300 km/h.

Parametry techniczne.

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Pszczółki - Gdańsk

Tor Pszczółki to nie tylko nowoczesny tor wyścigowy, ale także miejsce doskonalenia technik bezpiecznej jazdy. No jego terenie regularnie organizowane są różnego rodzaju motoryzacyjne imprezy, podczas których miłośnicy czterech kółek mogą przetestować kultowe marki samochodów z całego świata. Tor Pszczółki w Gdańsku pokryty jest asfaltową nawierzchnią, która zapewnia komfort jazdy oraz niesamowitą przyczepność opon do podłoża. To pozwala na rozwijanie maksymalnych prędkości w bezpiecznych warunkach. To ważne, gdyż na trasie o długości 1050 metrów do pokonania jest aż 8 dynamicznych zakrętów.

 

Voucher na prezent

Voucher na przejazd samochodem wyścigowym to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji. Bon do samodzielnego wydruku będzie dostępny na twoim mailu zaraz po dokonaniu płatności. Jeśli preferujesz wysyłkę tradycyjną, możemy zapakować bon w ozdobną kopertę i nadać pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do jazdy każdy uczestnik musi przejść krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa na torze oraz zapoznać się z instrukcją obsługi pojazdu. Szkolenie poprowadzi profesjonalny instruktor, który będzie przy Tobie przez cały czas trwania wydarzenia. Zajmie miejsce pasażera w pojeździe, aby kontrolować przebieg wyścigu i udzielać Ci cennych rad podczas jazdy.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor musisz zarejestrować się w biurze obsługi. Kiedy Twój przejazd zostanie już zaplanowany, oczekuj na niego w pobliżu auta.
  • Możesz przedłużyć swój pobyt w obiekcie, gdyż voucher jest całodzienny. Uprawnia Cię do pozostania na torze tak długo, jak zechcesz.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: