Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Kraków

Jazda Honda NSX - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005523

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Kraków

Twoje marzenie to spróbować swoich sił w przejażdżce sportowym samochodem? Nie boisz się szybkości i ostrych zakrętów? Mamy więc dla Ciebie coś specjalnego. Usiądź za kierownicą tej wspaniałej Hondy NSX i poprowadź ją po Torze Kraków. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane przeżycie i solidna dawka endorfin.

Honda NSX

Choć Honda kojarzyć się może z miejskim autem, to ta w wersji NSX z pewnością do takich nie należy. Agresywny wygląd nadwozia już na pierwszy rzut oka wygląda jak sylwetka sportowego auta. Podobnie z resztą kokpit. Jednak najważniejsze jest to, co chowa się pod maską. Honda NSX kryje tam nie jeden, a cztery silniki. Spalinowy V6 Turbo o pojemności 3,5 litra uzupełniają trzy mniejsze silniki elektryczne. Ich łączna moc to 580 KM, a prędkość maksymalna to 307 km/h. Auto od 0 do 100 km/h przyspiesza w niecałe 3,3 sekundy. To robi wrażenie.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Kraków

Moto Park Kraków mieści się przy drodze krajowej nr 79, 16 km od Krakowa. Jest to miejsce gdzie nie tylko odbywają się wyścigi, ale również mieści się tam centrum doskonalenia technik jazdy. Tor Kraków zaliczany jest do grona najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju. Zyskał ogromną sławę dzięki cyklicznie organizowanym imprezom motoryzacyjnym. Pętla toru o długości 1500 metrów i szerokości 12 metrów pokryta jest asfaltem, a podczas przejazdu do pokonania jest 9 zakrętów i długa, 200 metrowa prosta.

Voucher na prezent

Przejazd sportowym autem to oryginalny i zaskakujący pomysł na prezent. Możesz podarować go sobie samemu lub bliskiej osobie. Kupon wyląduje na Twoim e-mailu zaraz po zakończeniu transakcji. Możemy wysłać voucher również w formie papierowej, zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

W celu zachowania bezpieczeństwa, zanim pozwolimy Ci wsiąść za kierownicę, przejdziesz  krótkie szkolenie pod okiem profesjonalnego instruktora.  Zapozna Cię on z zasadami obsługi pojazdu oraz regułami panującymi na torze. Osobisty instruktor będzie z Tobą również podczas jazdy, czuwając nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia.

Jak wygląda realizacja

  • Najpierw musisz zarejestrować się w biurze obsługi. Tam zostanie zaplanowany Twój przejazd, na który należy oczekiwać w pobliżu auta.
  • Voucher upoważnia Cię do całodziennego pobytu w obiekcie. Możesz oglądać zmagania innych kierowców.

 

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.