Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Jastrząb

Jazda Honda NSX - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005519

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Jastrząb - Radom

Od dziecka marzysz, aby wziąć udział w prawdziwym wyścigu? Chcesz na własnej skórze poczuć prędkość, która wciska w fotel? Jeśli odpowiedź brzmi “TAK”, to koniecznie skorzystaj z naszej atrakcji. Pozwolimy Ci poprowadzić jedno z najszybszych aut sportowych - Hondę NSX. Sprawdzisz ją na Torze Jastrząb w Radomiu. Gwarantujemy porządnego kopa adrenaliny.

Honda NSX

Przez wielu nazywana “japońskim Ferrari”. Dzięki swoim niesamowitym osiągom może mierzyć się na torze z najlepszymi wyścigowymi autami. Pod maską kryje się silnik w wersji V6 Turbo o pojemności 3,5 litra. Oprócz niego nad mocą Hondy pracują jeszcze trzy elektryczne motory. Cztery silniki dają łącznie 580 koni mechanicznych, które osiągają prędkość ponad 300 km/h. Przyspieszenie do setki zajmuje niecałe 4 sekundy. Imponujące, prawda?

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb położony jest około 30 km od Radomia. Jest to obiekt, który łączy w sobie funkcje toru wyścigowego oraz centrum doskonalenia technik jazdy. Wybudowany został według najwyższych europejskich standardów, co czyni go jednym z najnowocześniejszych i najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Cyklinie odbywają się na nim najbardziej prestiżowe motoryzacyjne imprezy. Pętla Toru Jastrząb ma długość 2400 metrów, a podczas przejazdu do pokonania jest aż 11 dynamicznych zakrętów.

Voucher na prezent

Przejazdy szybkimi samochodami zyskują coraz większą popularność. Jest to oryginalny pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Bon otrzymasz mailem gotowy do wydruku. Jeśli jednak wolisz standardową wysyłkę, to wyślemy voucher pocztą, zapakowany w ozdobną kopertę i gotowy do wręczenia.

Bezpieczeństwo

Podczas realizacji vouchera tor zostanie całkowicie zamknięty dla osób postronnych. Aby zachować wszelkie względy bezpieczeństwa to przed przystąpieniem do jazdy każdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie z zakresu poruszania się po torze i obsługi pojazdu. Każdemu kierowcy zostaje przydzielony osobisty instruktor, który zajmuje miejsce pasażera i podczas przejazdu czuwa nad prawidłowym przebiegiem wyścigu.

Jak wygląda realizacja

  • Najpierw należy zarejestrować się w biurze obsługi, następnie oczekuje się na swoją kolej w pobliżu auta.
  • Po zakończonym wyścigu nie trzeba od razu opuszczać toru, gdyż voucher jest całodzienny i upoważnia do pobytu w obiekcie dowolną ilość czasu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.