1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Łódź

Jazda Honda NSX - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Łódź

Masz ochotę na solidną dawkę adrenaliny? Chcesz sprawdzić, jak pójdzie Ci prowadzenie sportowego auta? Oto co przygotowaliśmy. Specjalnie dla Ciebie możemy zorganizować wyścig, podczas którego sprawdzisz swoje umiejętności. Możesz zostać kierowcą Hondy NSX -  jednego z najszybszych samochodów wyścigowych. Pozwolimy Ci poprowadzić ją na profesjonalnym Torze Łódź.

Honda NSX

Honda w tej wersji to marzenie wielu miłośników czterech kółek. Dzięki swoim niesamowitym osiągom to auto zaliczane jest do grona najszybszych sportowych samochodów. Doskonale radzi sobie na torze, niejednokrotnie zwyciężając z kultowymi markami. Pod maską tej Hondy NSX znajdują się cztery silniki - jeden spalinowy V6 i trzy elektryczne. Wszystkie motory dają moc 580 koni mechanicznych, a od 0 do 100 km/h przyspieszają w niecałe 4 sekundy. Oszałamiająca jest również prędkość maksymalna wozu, która wynosi ponad 300 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Łódź

Tor Łódź mieści się zaledwie 15 km od centrum miasta. Na terenie obiektu znajduje się nie tylko tor wyścigowy, ale również Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Tor Łódź jest także miejscem, gdzie organizowane są różnego rodzaju imprezy motoryzacyjne, zarówno dla samochodów, jak i motocykli. Pętla toru wynosi 1050 metrów i w całości pokryta jest asfaltem. To gwarantuje doskonały komfort jazdy oraz świetną przyczepność opon do podłoża. Podczas przejazdu do pokonania jest 7 zakrętów oraz prosta o długości 200 metrów. Dodatkową zaletą Toru Łódź jest zróżnicowanie jego podłoża pod względem wysokości.

 

Voucher na prezent

Voucher na przejazd sportowym samochodem to coraz bardziej popularny pomysł na prezent. Otrzymasz go od nas na swojego maila zaraz po dokonaniu zakupu. Możesz również wybrać wysyłkę tradycyjną, wtedy otrzymasz bon pocztą, zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Realizacja vouchera odbywa się pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy przeprowadzą z Tobą szkolenie z zakresu obsługi pojazdu i bezpieczeństwa na torze. Po jego zaliczeniu możesz wraz ze swoim instruktorem wsiąść do auta. Ty zajmiesz fotel kierowcy, natomiast instruktor usiądzie na miejscu pasażera. Będzie z Tobą przez cały czas trwania wyścigu, aby czuwać nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia i udzieli Ci cennych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor musisz zarejestrować swój przejazd w biurze obsługi. Gdy Twój wyścig zostanie zaplanowany, oczekuj na swoją kolej w pobliżu auta.
  • Voucher upoważnia Cię do całodniowego pobytu w obiekcie. Możesz oglądać przejazdy innych uczestników tak długo, jak zechcesz.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: