Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Promocje
  3. Jazda Ferrari F430 - Tor Kraków

Jazda Ferrari F430 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005275

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Kraków

Czas na spełnianie marzeń jest właśnie teraz. My pomożemy Ci w jego realizacji, bo każdy kierowca marzy o tym, aby przejechać się sportowym samochodem na profesjonalnym torze wyścigowym. Masz możliwość zasiąść za kółkiem Ferrari F430.

Teraz możesz zasiąść w sportowym Ferrari F430 na Tor Kraków. NIe ma wątpliwości, że to cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430

Z pewnością poznałeś już Ferrari F430 m. in. z wielu gier video i filmów akcji. Ta medialna popularność czyni go ikoną motoryzacji i jest rozpoznawalny na całym świecie.  Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Obok popularności z gier i filmów samochód imponuje również swoimi możliwościami technicznymi. Wszystko to sprawia podwójną dawkę emocji podczas jego prowadzenia. Kultowość łączy się tu z zadowalającymi osiągami.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce.

Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.  

Voucher na prezent

Zakup swój Voucher i sprezentuj go komuś, kto jest Ci bliski! Przejazdy samochodowe na profesjonalnym torze wyścigowym to wspaniały prezent. My zapakujemy go w ozdobną kopertę, która jest gotowa do wręczenia. Jeśli chcesz, możesz również otrzymać go szybciej, na podany przez Ciebie adres e-mail.

Bezpieczeństwo

Zanim rozpoczniesz przejazdy, to czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z naszych usług i przybędziesz na tor, udaj się do biura obsługi ze swoim voucherem, aby się zarejestrować. Obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.