Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Promocje
  3. Jazda Ferrari F430 - Tor Krzywa

Jazda Ferrari F430 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005279

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Krzywa - Wrocław

Ciężko jest znaleźć osobę, która nie marzy o przejażdżce Ferrari. Masz okazję realizacji tego marzenia w niezwykle kultowym modelu. Usiądź za kółkiem Ferrari F430.

Jazda Ferrari F430 na Tor Krzywa - Wrocław to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430

Prezentowane Ferrari F430  jest znane fanom motoryzacji na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza m. in. wielu grom video i filmom akcji. To czyni go ikoną motoryzacji. Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Emocje kierowcy prowadzącego ten pojazd łączą ze sobą zarówno możliwość jazdy tak kultowym samochodem, jak również jego możliwości mechaniczne. Oba czynniki wpływają na atrakcyjność przejażdżki oraz związane z nią wspomnienia.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy i charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem.

Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj aż 700 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.  

Voucher na prezent

Teraz zakupisz swój Voucher, za pośrednictwem naszej strony w bardzo prosty i szybki sposób. Możesz go otrzymać na wskazany przez siebie adres e-mail bezpośrednio po zakupie. Istnieje również możliwość nadania go pocztą tradycyjną. Wtedy zapakujemy go, aby doskonale nadawał się na prezent.

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Wejście na tor i do wybranych modeli samochodu poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na miejscu czekamy na Ciebie w punkcie obsługi klienta. Właśnie tutaj dokonasz swojej rejestracji. Następnie zaprosimy CIę na krótkie szkolenie w okolicach toru i pojazdów. Następnie przyjdzie czas na emocje i adrenalinę związane z przejazdami po torze wyścigowym. Twoje dokonania mogą podziwiać z trybun również Twoi bliscy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.