Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F430
  5. Jazda Ferrari F430 - Tor Łódź

Jazda Ferrari F430 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005283

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Łódź

Każdy, kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją, marzy o przejażdżce sportowym ferrari. Teraz możemy pomóc Ci zrealizować to marzenie. Masz możliwość zasiąść za kółkiem Ferrari F430.

Tor Łódź spełnia wszelkie wymagania. Dzięki temu przejazdy samochodowe Ferrari F430 to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430

Ferrari F430 znane jest m. in. z wielu gier video i filmów akcji. To sprawia, że model stał się motoryzacji i jest rozpoznawalny na całym świecie.  Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Emocje kierowcy prowadzącego ten pojazd łączą ze sobą zarówno możliwość jazdy tak kultowym samochodem, jak również jego możliwości mechaniczne. Te fakty przynajmniej podwajają emocje towarzyszące podczas jazdy.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy.

Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m. n. p. m.). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.  

Voucher na prezent

Zakupisz w swój Voucher już w kilka minut, a ten znajdzie się po chwili również na Twojej skrzynce e-mailowej. Możesz również wybrać przesyłkę tradycyjną. Wtedy zapakujemy go w elegancką i ozdobną kopertę, która idealnie nadaje się na prezent. Sposób realizacji zamówienie zależy od Ciebie.

Bezpieczeństwo

Wejście na tor i do wybranych modeli samochodu poprzedza krótkie szkolenie. Poznasz na nim  zasady bezpieczeństwa oraz wszystko co jest związane z obsługa pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Kiedy zdobędziesz już swój Voucher, to zapraszamy na tor. Powinieneś udać się do biura obsługi ze swoim voucherem, aby się zarejestrować. Obsługa pokieruję Cię W okolice toru i pojazdów. Tam odbędziesz krótkie szkolenie. Następnie przyjdzie czas na jazdę i związane z nią emocje. Twoi bliscy mogę podziwiać twoje przejazdy i próby innych kierowców z wysokości trybun.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.