Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Promocje
  3. Jazda Ferrari F430 - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari F430 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005271

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Jastrząb - Radom

Masz możliwość zasiąść za kółkiem Ferrari F430. To doskonała okazja, aby zrealizować swoje marzenia i usiąść za kółkiem kultowego sportowego samochodu na profesjonalnym torze wyścigowym.

Tor Jastrząb - Radom i przejazdy samochodowe Ferrari F430 to z pewnością cudowne doświadczenie. Nie ma wątpliwości, że zostaje w pamięci na całe życie. Wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. Możesz zrealizować swoje marzenie, lub pomóc w tym komuś bliskiemu.

Ferrari F430

Zapewne znasz już prezentowane Ferrari F430 z wielu gier video i filmów akcji, co czyni go ikoną motoryzacji i jest rozpoznawalny na całym świecie.  Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Przejazd tym modelem to gwarancja niezwykłych wrażeń i emocji, które przywoływane będą we wspomnieniach przez wiele lat. Parametry techniczne dorównują bowiem sławie tego auta.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne.

Pętla toru wynosi 3500 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów.  

Voucher na prezent

Zakup swój Voucher i otrzymaj go na wskazany przez Ciebie adres e-mail już w kilka chwil. Możesz również wybrać wersję prezentową. Wówczas zapakujemy go w elegancką i ozdobną kopertę, która doskonale nadaje się na prezent. Otrzymasz ją tradycyjną pocztą.

Bezpieczeństwo

Na miejscu czeka cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi samochodu. Szkolenie wpłynie na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Podczas jazdy wspierać Cię będzie nasz doświadczony kierowca, który usiądzie na miejscu dla pasażera.

Realizacja

Ze swoim Voucherem udaj się do punktu obsługi klienta, gdzie nasza obsługa pomoże Ci w rejestracji. Następnie zaprowadzi Cię w okolice toru, gdzie odbędziesz krótkie szkolenie. Po nim nie pozostaje już nic innego, jak tylko cieszyć się z jazdy i swoich osiągnięć. Podczas wizyty na torze możesz również oglądać zmagania innych kierowców z wysokości trybun.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.