Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Promocje
  3. Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005303

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Sprawdź osobiście możliwości Ferrari F430, które wcześniej podziwiałeś na ekranie. Pomożemy Ci zrealizować marzenia i przejechać się sportowym ferrari na profesjonalnym torze wyścigowym.

Doskonale przygotowany Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski to idealne miejsce na przejazdy samochodowe Ferrari F430. Atrakcja jest doświadczeniem, które z pewnością zostaje w pamięci na całe życie. Przejazdy odbywają się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430

Znane z wielu gier video i filmów akcji Ferrari F430 jest ikoną motoryzacji rozpoznawalną na całym świecie.  Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Każdy kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją domyśla się jakie emocje wzbudza przejazd tym samochodem. Łączy on w sobie kultowość i popularność wraz z imponującymi wartościami technicznymi, które wpływają na niesamowite osiągi.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Tor Silesia Ring główny – Kamień Śląski położony jest w Kamieniu Śląskim, około 25 km od Opola. To drugi obiekt w Polsce posiadający homologację Polskiego Związku Motorowego, która umożliwia organizowanie samochodowych Wyścigów rangi Mistrzostw Polski.

Długość głównej pętli toru wynosi 3636 metrów, a jego najszersze miejsce wynosi 15 metrów, a najwęższa 12. Pętla posiada 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Najdłuższa prosta toru wynosi 730 metrów. Całość pokrywa asfaltowa nawierzchnia.    

Voucher na prezent

Zakup voucher i zrób prezent komuś kto jest Ci bliski, pomagając w ten sposób zrealizować jego marzenia. W zależności od Twoich preferencji możemy wysłać Ci go na Twoją skrzynkę e-mailową bezpośrednio po zakupie. Możesz również wybrać pocztę tradycyjną. Wówczas zadbamy o eleganckie zapakowanie Twojego prezentu.

Bezpieczeństwo

Na miejscu, przed jazdą, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na torze znajduje się punkt obsługi klienta, do którego powinieneś udać się ze swoim voucherem aby dokonać rejestracji. Następnie w sąsiedztwie toru i pojazdu przejdziesz krótkie szkolenie. Po jego ukończeniu czeka Cię już jedynie przyjemność wynikająca z przejazdów na profesjonalnym torze wyścigowym. Bliscy mogą podziwiać Twoją jazdę z wysokości trybun. Po przejazdach możesz do nich dołączyć, aby oglądać osiągnięcia innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.