1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta
  5. Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Krzywa

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Krzywa

Numer ref: 00005215

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Krzywa - Wrocław

Przejażdżka Ferrari F12 Berlinetta, to z pewnością marzenie wielu mężczyzn i nic w tym dziwnego. Teraz masz okazję aby to marzenie spełnić.

Tor Krzywa - Wrocław spełnia wszystkie wymogi do bezpiecznej i szybkiej jazdy Ferrari F12 Berlinetta. To wydarzenie z pewnością zostaje w pamięci na całe życie. Podczas jazdy, nad Twoim komfortem i bezpieczeństwem czuwa doświadczony kierowca. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta, ulepszona wersja modelu 599GBT, potrafi wzbudzić zachwyt w każdym człowieku interesującym się motoryzacją. Pojazd, w którym możesz zasiąść jest lżejszy od swojego poprzednika i dysponuje większą mocą. Te fakty przekładają się na możliwości szybkościowe pojazdu. Ferrari F12 Belinetta osiąga bowiem 100 km/h w zaledwie 3,1 sekundy, a 200 km/h w jedyne 8,5 sekundy.

Smukłe nadwozie kryje w sobie 12 cylindrowy silnik o pojemności 6,3 litra. Silnik ten generuje moc zwrotną o wartości aż 740 KM. Wszystko to sprawia, że przejażdżka tym samochodem niesie ze sobą również wielkie emocje i z pewnością niezapomniane wspomnienia.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F12 BERLINETTA

Prędkość maksymalna

340 km/h

Silnik

6,3l V12

Przyspieszenie do 100 km/h

3,1 sekundy

Moc

740 KM

 

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy i charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem.

Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj aż 700 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.

Voucher na prezent

Zakup vouchera jest bardzo prosty, a sposób odbioru uzależniony od Twoich potrzeb i preferencji. Możemy wysłać Twój Voucher na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Ta opcja sprawi, że znajdzie się on na twojej skrzynce bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest tradycyjna wysyłka. W tym przypadku zapakujemy kupiony przez Ciebie Voucher w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Kiedy pojawisz się już na torze, to zapraszamy do punktu obsługi klienta, aby się zarejestrować. Następnie obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas na torze możesz również poświęcić na oglądanie zmagań innych kierowców oraz zabrać ze sobą bliskich, aby podziwiali Twoje osiągnięcia.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: