Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta
  5. Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Poznań

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005227

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Poznań pętla główna

Masz okazję, aby sprawdzić możliwości Ferrari F12 Berlinetta, a także przekonać się o swoich umiejętnościach kierowcy. Wszystko bezpiecznie, na profesjonalnym torze wyścigowym.

Tor Poznań pętla główna i przejazdy samochodowe Ferrari F12 Berlinetta to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. My zadbamy o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, abyś Ty mógł czerpać przyjemność z jazdy. Zdecyduj się na realizację swoich marzeń, lub spraw prezent komuś innemu.

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta jest następcą modelu 599GBT. Pojazd wzbudza zachwyt u każdego, kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją. Samochód, w którym możesz zasiąść jest lżejszy od swojego poprzednika i dysponuje większą mocą. Te fakty przekładają się na możliwości szybkościowe pojazdu. Ferrari F12 Belinetta osiąga bowiem 100 km/h w zaledwie 3,1 sekundy, a 200 km/h w jedyne 8,5 sekundy.

Pod maską znajdziemy 12 cylindrowy silnik o pojemności 6,3 litra. Silnik ten generuje moc zwrotną o wartości aż 740 KM. Jazda tym pojazdem po torze wyścigowym zagwarantuje wspomnienia na całe lata.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F12 BERLINETTA

Prędkość maksymalna

340 km/h

Silnik

6,3l V12

Przyspieszenie do 100 km/h

3,1 sekundy

Moc

740 KM

 

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 kom od Gniezna. Ogromny kompleks swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie dzięki organizacji krajowych oraz europejskich imprez samochodowych i motocyklowych.

Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4 083 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Sposób zakupu Vouchera jest intuicyjny, prosty i szybki. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz otrzymać go na wskazany przez Ciebie adres e-mail już kilka chwil po zakupie. Inna opcja zakłada wysyłkę tradycyjną. Wówczas zapakujemy go w elegancką, ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Na torze czeka na Ciebie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Po nim wsiądziesz do wymarzonego samochodu, w towarzystwie naszego doświadczonego kierowcy, który będzie Cię wspierał wiedzą i umiejętnościami w czasie przejazdów po torze.

Realizacja

Na miejscu zapraszamy do punktu obsługi klienta, gdzie dokonasz rejestracji. Następnie, nasi pracownicy zaprowadzą Cię w okolice torów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na czerpanie przyjemności z jazdy po torze. Twoje zmagania mogą podziwiać z trybun Twoi bliscy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.