Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta
  5. Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Kraków

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005211

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Kraków

Masz możliwość realizacji swojego kolejnego marzenia, do którego z pewnością należy jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym. Z naszą pomocą możesz je spełnić za kółkiem Ferrari F12 Berlinetta.

Tor Kraków i przejazdy samochodowe Ferrari F12 Berlinetta to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. Przeżyj te chwile sam, lub podaruj je w prezencie komuś, kto jest dla Ciebie ważny.

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta, to następca modelu 599GBT, który wzbudza zachwyt u każdego, kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją. Dzięki ,,odchudzeniu” pojazd pokonuje barierę 100 km/h w zaledwie 3,1 sekundy, a osiągnięcie 200 km/h zajmuje mu jedynie 8,5 sekundy. To przyspieszenie, które potrafi wgnieść kierowcę w fotel.

Nadwozie kryje w sobie 12 cylindrowy silnik o pojemności 6,3 litra. Silnik ten generuje moc zwrotną o wartości aż 740 KM. Możliwości mechaniczne pojazdu sprawiają, że jazda tym samochodem wzbudza wielkie i niezapomniane emocje.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F12 BERLINETTA

Prędkość maksymalna

340 km/h

Silnik

6,3l V12

Przyspieszenie do 100 km/h

3,1 sekundy

Moc

740 KM

 

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce.

Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.  

Voucher na prezent

Zakup voucher w bardzo prosty sposób i wybierz sposób dostawy. Wyślemy go na Twój adres e-mail, lub starannie spakujemy i dostarczymy go pocztą tradycyjną w eleganckiej, ozdobnej kopercie. Ta druga opcja z pewnością będzie świetnym wyborem na prezent.

Bezpieczeństwo

Na miejscu poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Przed jazdą czeka Cię krótkie szkolenie z obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa. Nad twoimi przejazdami będzie czuwał doświadczony instruktor, który zajmie miejsce pasażera. Podczas jazdy rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na pytania.

Realizacja

Po zyskaniu swojego vouchera udaj się do punktu obsługi klienta aby się zarejestrować. Obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas na torze możesz przeznaczyć również na oglądanie jazdy innych kierowców oraz zaprosić bliskich, aby podziwiali Twoje osiągnięcia.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.