Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta
  5. Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005207

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Jastrząb - Radom

Zawrotne prędkości, doświadczenie prowadzenia sportowego Ferrari F12 Berlinetta na starannie przygotowanym torze wyścigowym jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Tor Jastrząb - Radom świetnym miejscem na przejazdy Ferrari F12 Berlinetta. Nie ma wątpliwości, że to cudowne doświadczenie zostanie w twojej pamięci na długie lata. Twoje przejazdy odbędą się całkowicie bezpiecznie, pod okiem doświadczonego instruktora. Spełnij swoje marzenia, lub pomóż je zrealizować komuś, kto jest Ci bliski.

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta jest następcą modelu 599GBT i wzbudza zachwyt u każdego, kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją. Pojazd imponuje swoimi możliwościami mechanicznymi, ponieważ osiąga 100 km/h w zaledwie 3,1 sekundy, a 200 km/h w jedyne 8,5 sekundy. Szybkość łączy się tu również ze stylem, do którego Ferrari zdążyło nas już przyzwyczaić.

Pod maską znajdziemy 12 cylindrowy silnik o pojemności 6,3 litra, który generuje moc zwrotną o wartości 740 KM. Wszystko to skrywa się w smukłym nadwoziu. Przejażdżka tym modelem Ferrari niesie ze sobą również wielkie emocje i z pewnością niezapomniane wspomnienia.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F12 BERLINETTA

Prędkość maksymalna

340 km/h

Silnik

6,3l V12

Przyspieszenie do 100 km/h

3,1 sekundy

Moc

740 KM

 

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne.

Pętla toru wynosi 2400 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów.

Voucher na prezent

Zakup Vouchera jest bardzo prosty. Możesz również wybrać sposób dostawy. Opcja e-mailowa sprawi, że znajdziesz go na swojej poczcie już po kilku minutach. Jeśli wybierzesz pocztę tradycyjną, to zapakujemy go starannie i przekażemy w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Wejście na tor i do wybranych modeli samochodu poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy nad Twoim komfortem będzie czuwał doświadczony instruktor, który posłuży Ci wsparciem i wiedzą.

Realizacja

Na miejscu udaj się do obsługi klienta, skąd zaprowadzimy Cię na krótkie szkolenie poprzedzające jazdą. Po szkoleniu czas na Twoją przyjemność z jazdy po torze wyścigowym. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.