Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta
  5. Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Łódź

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005219

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F12 Berlinetta - Tor Łódź

Możesz zasiąść za kółkiem Ferrari F12 Berlinetta i wypróbować ten model na profesjonalnym torze wyścigowym spełniając w ten sposób swoje marzenia.

Tor Łódź gwarantuje wspaniałe warunki, aby wykonać przejazdy samochodowe Ferrari F12 Berlinetta. To z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Na miejscu zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Wsparciem będzie dla Ciebie profesjonalny kierowca, który odpowie na wszystkie twoje pytania. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta to zmodernizowana wersja modelu 599GBT. Jego lekka konstrukcja wpływa na zwiększone możliwości motoryczne, które z pewnością potrafią wprowadzić w zachwyt.  100 km/h osiąga w jedynie 3,1 sekundy, a 200 km/h to czas 8,5 sekundy. Wszystko sprawia, że odczuwana satysfakcja z jazdy jest naprawdę na dużym poziomie.

Samochód posiada 12 cylindrowy silnik o pojemności 6,3 litra. Moc zwrotna generowana przez silnik wynosi aż 740 KM. Wszystko to sprawia, że przejażdżka tym samochodem niesie ze sobą również wielkie emocje i z pewnością niezapomniane wspomnienia.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F12 BERLINETTA

Prędkość maksymalna

340 km/h

Silnik

6,3l V12

Przyspieszenie do 100 km/h

3,1 sekundy

Moc

740 KM

 

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy.

Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m. n. p. m.). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Nie czekaj i zdobądź swój voucher na przejazdy! Możesz zamówić go na swój adres e-mail, lub wybrać tradycyjny sposób dostawy. Jeżeli zdecydujesz się na ten drugi wariant, wówczas zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną, co świetnie spisuje się w roli prezentu.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor czeka na Ciebie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu, co sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Ponadto będziesz miał do dyspozycji doświadczonego kierowcę, który zasiądzie na miejscu dla pasażera, aby dzielić się z Tobą wiedzą i wsparciem.

Realizacja

Szczęśliwych posiadaczy voucherów zapraszamy do obsługi klienta w celu rejestracji. Następnie nasza obsługa poprowadzi Cię w stronę torów i pojazdów, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie. Potem czas już jedynie na przyjemność i satysfakcję wynikającą z przejazdów. Twoje poczynania mogą śledzić na trybunie również twoi najbliżsi.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.