Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Łódź

Jazda Ferrari California - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005160

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Łódź

Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla miłośnika motoryzacji? Jazda sportowym samochodem marki Ferrari to strzał w dziesiątkę i gwarancja przeżycia niesamowitych chwil na profesjonalnym torze wyścigowym w Łodzi!

Ferrari California

Ferrari California miało swój debiut w 2008 roku podczas targów motoryzacyjnych w Maranello. Był to pierwszy produkt tego włoskiego producenta samochodów sportowych wyposażony w dach typu hardtop i jednostkę V8 umieszczoną w przedniej części nadwozia.

Jego parametry techniczne zachwycają wielu fanów szybkich samochodów. Nie ma się co dziwić, skoro pod swoją maską skrywa silnik V8 o pojemności 4,3 litra, a jego moc to aż 460 KM. Dzięki temu osiąga on niebywałą prędkość maksymalną wynoszącą 310 km/h, a pierwszą “setkę” na liczniku można ujrzeć w niespełna 4 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Łódź

Tor Łódź to jeden z najmłodszych tego typu obiektów w Polsce, który powstał we wrześniu 2016 roku. Jest to ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który składa się z nitki toru, dwóch płyt poślizgowych i budynku w którym mieści się sala konferencyjna i kawiarnia. Nitka toru mierzy 1,05 kilometra długości, a jego szerokość waha się między 8 a 12 metrów.  Charakteryzuje się ona licznymi wzniesieniami, których różnica pomiędzy najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi aż 6,5 metra. Zawiera ona także 7 zakrętów, w tym 5 w prawo i 2 w lewo, a najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Podczas każdego przejazdu wykonywany jest pomiar czasu, dzięki nowoczesnemu systemowi Tag Heuer.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California to niezapomniana, motoryzacyjna przygoda dla każdego fana czterech kółek.

Odbędzie się ona pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy odpowiedzialni są za przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi pojazdu i zasad obowiązujących na torze wyścigowym. Podczas jazdy gwarantują pełne wsparcie i mnóstwo cennych wskazówek dotyczących jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Łódź realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy, ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przede wszystkim silnych opadów deszczu lub gradu;
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Łódź zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;
  • Po przyjeździe na Tor Łódź, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja. Następnie zostaniesz skierowany w odpowiednie miejsce, gdzie zaczekasz na instruktora i swój przejazd.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.