Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Krzywa

Jazda Ferrari California - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005155

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Krzywa we Wrocławiu

Jazda samochodem marki Ferrari to komfort i luksus podczas jazdy w czystej postaci. Teraz masz okazję przetestować jego możliwości na torze wyścigowym i poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, osiągając niesamowite prędkości!

Ferrari California

Ferrari California to model, którego nadwozie i płyta podłogowa wykonana jest w 100% z aluminium, dzięki czemu waży ono zaledwie 1600 kilogramów. Posiada ono karbonowo – ceramiczne tarcze hamulcowe, tylne zawieszenie typu multilink, aktywne zawieszenie z regulowanymi amortyzatorami MRC oraz system kontroli trakcji F1-Trac, dzięki czemu uważane jest za ponadczasowe i niesamowite auto sportowe. Dzięki silnikowi V8 o pojemności 3,4 litra osiąga ono niesamowite wyniki- do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,9 sekundy!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Krzywa

Tor Krzywa to obiekt położony w miejscowości Osła, znajdującej się przy autostradzie A4 na wysokości Bolesławca. Zastąpił on niedawno zamknięty Tor Pixers Ring.  Długość toru wyścigowego to aż 1800 metrów, a jego szerokość waha się między 8 a 16 metrów. Na kierowcę czekać będzie podczas jednego okrążenia 12 zakrętów oraz długa prosta mierząca aż 700 metrów, dzięki czemu można zweryfikować możliwości superszybkich aut sportowych. W pełni asfaltowa nawierzchnia gwarantuje znakomitą przyczepność i komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji!

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany przez Nas w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California to niepowtarzalna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą sportowego samochodu.

Pod okiem doświadczonego kierowcy rajdowego będziesz mógł przejechać się tym niesamowitym demonem prędkości, zweryfikować jego przyspieszenie i prędkość maksymalną.

Przed przystąpieniem do jazdy zostaniesz poinformowany o zasadach bezpieczeństwa panujących na Torze Krzywa i sposobie obsługi pojazdu.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Krzywa realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych (m.in. silne opady deszczu, gradu), istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera.
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Krzywa zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń, poziom umiejętności kierowcy);
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;
  • Po przyjeździe na Tor Krzywa, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja. Następnie zostaniesz skierowany w odpowiednie miejsce, gdzie zaczekasz na instruktora i swój przejazd.
  • Jazda Ferrari California na Torze Krzywa to wydarzenie całodniowe - możesz przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.