Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari California - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005147

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Jastrząb w Radomiu

Marka Ferrari to producent superszybkich samochodów sportowych, która ma na swoim koncie wiele sukcesów, szczególnie w wyścigach Formuły 1. Teraz masz okazję usiąść za kierownicą ponadczasowego modelu tej marki i poczuć na własnej skórze jego możliwości!

Ferrari California

Ferrari California to model, który miał swój debiut w 2008 roku. Jest to 2-drzwiowe coupé-cabrio, posiadające konstrukcję sztywnego dachu, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem również na gorszą pogodę. Silnik tego nietuzinkowego modelu o pojemności 4,3l i mocy 460 KM sprawia, że samochód ten osiąga niesamowite prędkości. Do 100 km/h rozpędzisz się w 3,9 sekundy, natomiast prędkość maksymalną, jaką będziesz mógł osiągnąć to aż 310 km/h! Dla poprawnego rozkładu masy pojazdu, jego skrzynia biegów znajduje się przed tylną osią, natomiast silnik umieszczono z przodu za przednią osią.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb położony jest niedaleko Radomia i jest pierwszym torem w Polsce, który został zaprojektowany i wybudowany od początku do końca. Zbudowany jest on z zachowaniem najwyższych standardów europejskich i z dbałością o każdy szczegół. Pętla toru wyścigowego Jastrząb wynosi 3,5 kilometra długości, a szerokość nitki w najwęższym miejscu to 10 metrów. Podczas okrążenia czeka na kierowcę aż 11 zakrętów. Nawierzchnia toru jest asfaltowo-szutrowa, natomiast do jazd samochodami wyścigowymi wykorzystywany jest odcinek o nawierzchni asfaltowej o długości 2400 metrów, co umożliwia kierowcom sprawdzenie prędkości maksymalnej samochodu i jego przyspieszenia.

Voucher na prezent

Po sfinalizowaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent.

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, możesz liczyć na zapakowanie go przez Nas w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, który jest idealnie przystosowany do jazdy autami sportowymi. Jego nawierzchnia pozwala na perfekcyjną przyczepność do podłoża, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Następnie wraz z doświadczonym instruktorem, który będzie pełnił rolę Twojego pilota, odbędziesz niesamowitą przejażdżkę tym niesamowitym modelem samochodu.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Jastrząb w Radomiu realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim, przy czym termin jazdy może ulec zmianie ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak silny wiatr lub opady deszczu;
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Jastrząb w Radomiu zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.