1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Poznań

Jazda Ferrari California - Tor Poznań

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 899 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005167

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Irek 13-06-2024

Fantastyczny event motoryzacyjny , mnóstwo pozytywnych , uśmiechniętych ludzi kochających motoryzację. Całe rodziny towarzyszące w realizacji prezentu, Chłopcy szczęśliwi że mogą usiąść w samochodach marzeń. tak w skrócie wygląda realizacja tego vouchera. Bardzo mi sie podobało,

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na pętli głównej Toru Poznań

Dzięki jeździe Ferrari California możesz poczuć wiatr we włosach, prowadząc je w słoneczną pogodę jako kabriolet lub zamieniając za pomocą jednego przycisku w sportowe coupé oraz zweryfikować jego prędkość maksymalną i wcisnąć gaz do podłogi!

Sam wybierz najlepszą dla siebie opcję i przeżyj niesamowitą, motoryzacyjną przygodę.

Ferrari California

Ferrari California to superszybki i luksusowy samochód sportowy, który swoją premierę miał w 2008 roku, zastępując model F430. Jest to samochód o ponadczasowym i eleganckim wyglądzie, jak i niesamowitych osiągach. Pod swoją maską skrywa potężny silnik o pojemności 4,3 litra, dysponujący mocą 460 koni mechanicznych. Pierwsze 100 km/h za jego kierownicą można uzyskać w zaledwie 3,9 sekundy, a maksymalna prędkość możliwa do osiągnięcia to aż 310 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Poznań- pętla główna

Tor Poznań to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Polsce. Położony jest w Przeźmierowie, na terenie byłego lotniska Poznań-Ławica. Kompleks składa się z toru kartingowego o długości 1500 metrów i toru samochodowo-motocyklowego o długości 4085 metrów. Tory te mają szerokość wynoszącą 12 metrów. Na pętli głównej czekać będzie na kierowcę aż 12 zakrętów o różnym stopniu trudności. Ponadto znajduje się tam długa prosta o długości aż 560 metrów, dzięki czemu z łatwością można na niej zweryfikować przyspieszenie i prędkość maksymalną samochodów sportowych. Tor Poznań ma idealnie przystosowaną nawierzchnię, która jest odpowiednia do jazdy sportowej i wyczynowej.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, który jest zamknięty na potrzeby realizacji vouchera. Jazdy odbywają się pojedynczo, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innymi uczestnikami wydarzenia. Podczas jazdy każdemu kierowcy towarzyszy instruktor, który przeprowadza krótkie szkolenie z zakresu obsługi pojazdu i zasad obowiązujących na torze. Ponadto dysponuje on szeroką wiedzą na temat jazdy sportowymi samochodami, dzięki czemu może udzielać wielu rad i wskazówek dotyczących jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na pętli głównej Toru Poznań realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu realizacji vouchera ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak silne opady deszczu lub gradu;
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na pętli głównej Toru Poznań zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wskazaną godziną.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: