1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Pszczółki

Jazda Ferrari California - Tor Pszczółki

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005175

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Krzycho 13-06-2024

Super auto super moc super wrażenia!!! Polecam taki prezent!!!

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Pszczółki w Gdańsku

Marka Ferrari to producent jednych z najlepszych samochodów na całym świecie. Teraz masz okazję usiąść za jego kierownicą i sprawdzić się podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym!

Ferrari California

Ferrari California to kabriolet wyposażony w twardy, składany dach, który miał swoją premierę w 2008 roku w Paryżu. Model ten skierowany był do najbardziej zamożnych klientów, przede wszystkim mieszkańców Stanów Zjednoczonych, z największym naciskiem, jak sama nazwa wskazuje, na stan Kalifornia.

Pod maską tego ponadczasowego modelu znajduje się silnik V8 o pojemności 4,3 litra, dysponujący mocą 460 KM. Pozwala to na przyspieszenie do pierwszych 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej wynoszącej aż 310 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki położony jest około 25 kilometrów od Gdańska. Jest to nowoczesny tor wyścigowy dla samochodów i motocykli należący do Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Autodrom Pomorze, który powstał w 2015 roku. Na terenie Toru Pszczółki znajduje się najdłuższy w okolicy tor kartingowy, tor ziemny i plac manewrowy. Wyposażony jest on w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu przejazdu. Długość toru wyścigowego to 1050 metrów, natomiast jego szerokość to 20 metrów. Na trasie czekać będzie na kierowcę 8 zakrętów oraz długa prosta o długości 300 metrów, która pozwoli na sprawdzenie przyspieszenia tego sportowego modelu samochodu.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California to możliwość jazdy superszybkim samochodem sportowym w bezpiecznych i komfortowym warunkach pod okiem doświadczonego instruktora.

Realizacja vouchera odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest idealnie przystosowany do szybkiej jazdy, a jego nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. Przed przystąpieniem do jazdy, każdy z uczestników bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa panujących na torze oraz specyfikacji auta i sposobu jego prowadzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Pszczółki w Gdańsku realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych (gwałtowne opady deszczu lub gradu, silny wiatr)
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Pszczółki w Gdańsku zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną.
  • Po przyjeździe na Tor Pszczółki, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: