1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California

Jazda Ferrari California

Jazda Ferrari California

Marzyłeś kiedyś o przejażdżce Ferrari? Dzięki nam możesz udać się na niezapomnianą przygodę! Zasiądź za kierownicą Californi i sprawdź co potrafi na torze wyścigowym. Gwarantujemy bezpieczeństwo na najwyższym poziome. Nasi profesjonalni instruktorzy mają na koncie tysiące jazd! Impreza na torze trwa cały dzień, zabierz ze sobą bliskie Ci osoby! Będą mogły obserwować twoją jazdę Ferrari. Zamów voucher na prezent bądź udaj się na pełną emocji przejażdżkę Ferrari.

Przejażdżka Ferrari

Ferrari California budzi zachwyt u każdego fana motoryzacji. Nietuzinkowy wygląd w połączeniu z potężnym silnikiem to mieszanka wybuchowa. 460 KM sprawia, że pierwsza setka pojawia się na liczniku już po 3,9 sekundy. Wykorzystaj w pełni potencjał toru wyścigowego! Jest to jedyna okazja, aby przetestować możliwości Ferrari! Kupując voucher na prezent wręczasz ogrom emocji, które na długi czas zapadną w pamięci obdarowanego. Przejażdżka Ferrari przyklei szeroki uśmiech u każdego! Przekonaj się na własnej skórze!

Dane techniczne: Ferrari California
Prędkość max 310km/h
Silnik 4,3l V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3.9 sekundy
Moc 460KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: