Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Kraków

Jazda Ferrari California - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005151

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Kraków

Ferrari to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych na świecie. Teraz masz okazję poprowadzić jeden z modeli samochodów tego włoskiego producenta i sprawdzić jego możliwości na profesjonalnym torze wyścigowym!

Ferrari California

Ferrari California to najbardziej aerodynamiczny model Ferrari w historii. Marka Ferrari poświęciła ponad 1000 godzin na dopracowanie jego nadwozia w tunelu aerodynamicznym, dzięki czemu współczynnik oporu powietrza wynosi Cx 0.32. Pod maską tego wyjątkowego modelu samochodu znajduje się silnik V8 o pojemności 4,3 litra, a jego moc to aż 460 koni mechanicznych. Dzięki temu kierowca Ferrari California może z łatwością osiągnąć wartość pierwszych 100 km/h w 3,9 sekundy i ujrzeć na liczniku prędkość maksymalną sięgającą 310 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Kraków

Tor Kraków położony jest około 15 kilometrów od centrum Krakowa. To jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce, na którym można doskonalić technikę jazdy, a także odbyć niesamowitą przejażdżkę sportowym samochodem po profesjonalnym torze. Nitka toru ma 1,5 kilometra długości i 12 metrów szerokości. Na kierowcę podczas jednego okrążenia czekać będzie 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe) oraz prosta o długości 200 metrów. Asfaltowa i idealnie przystosowana nawierzchnia zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę szybkimi samochodami sportowymi.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który będzie idealnym pomysłem na prezent!

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany przez Nas w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California to wydarzenie odbywające się na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest zamknięty na potrzeby realizacji vouchera. Możesz więc liczyć na bezpieczeństwo i pełne wsparcie.

Przed przystąpieniem do jazdy zostaniesz przeszkolony zarówno z obsługi pojazdu, jak i z zasad obowiązujących na Torze Kraków. Następnie udasz się wraz z doświadczonym instruktorem na przejażdżkę, podczas której będziesz mógł liczyć na liczne wskazówki dotyczące samochodu oraz sposobu jego prowadzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Kraków realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany wcześniej ustalonego terminu ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych;
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Kraków zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;
  • Po przyjeździe na Tor Kraków, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja. Następnie zostaniesz skierowany w odpowiednie miejsce, gdzie zaczekasz na instruktora i swój przejazd.
  • Jazda Ferrari California na Torze Kraków to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: