Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari California
  5. Jazda Ferrari California - Tor Drive Land

Jazda Ferrari California - Tor Drive Land

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005146

Miejsce realizacji

Tor Driveland, ul. Żyrardowska 2, 96-320 Mszczonów

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari California na Torze Drive Land w Warszawie

Marka Ferrari to producent luksusowych i niezwykle szybkich samochodów sportowych o ponadczasowym designie. Sprawdź się za kierownicą Ferrari California i poczuj jego moc i przyspieszenie podczas realizacji naszego vouchera!

Ferrari California

Ferrari California miało swój debiut w 2008 roku na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Był to na tamten moment jedyny model posiadający dach typu hardtop i ośmiocylindrowy silnik widlasty. Pod maską tego niezwykłego modelu samochodu znajduje się silnik V8 o pojemności 4,3l i mocy 460 koni mechanicznych. Dzięki temu, wartość 100 km/h osiąga w niecałe 4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 310 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari California

Prędkość maksymalna

310 km/h

Moc

460 KM

Pojemność silnika

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9s

Tor Drive Land

Tor Drive Land położony jest w miejscowości Słabomierz, oddalonej około 40 kilometrów od Warszawy.  Jest to profesjonalny ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego, w związku z czym znajdują się na nim różnorodne instalacje służące do ćwiczeń (płyty poślizgowe, kurtyny wodne, szarpak do wprowadzania pojazdu w poślizg). Nitka toru wyścigowego mierzy 1,2 kilometra, a jego szerokość sięga 30 metrów. Dzięki idealnie przystosowanej, asfaltowej nawierzchni będziesz mógł osiągać duże prędkości z gwarancją bezpieczeństwa podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari California odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora. Na początku weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa panujących na torze wyścigowym, a następnie usiądziesz za kierownicą tego niesamowitego modelu samochodu i wraz z instruktorem w roli Twojego pilota, odbędziesz niesamowitą, motoryzacyjną przygodę.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari California na Torze Drive Land w Warszawie realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych.
  • Czas trwania jazdy Ferrari California na Torze Drive Land w Warszawie zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom doświadczenia kierowcy);
  • Po przyjeździe na Tor Drive Land, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja. Następnie zostaniesz skierowany w odpowiednie miejsce, gdzie zaczekasz na instruktora i swój przejazd.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.