Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kielce

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kielce

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia na Torze Kielce

Jazda za kierownicą Ferrari 458 Italia to niecodzienna możliwość przetestowania luksusowego samochodu. Jazda odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, na którym podziwiać będzie można inne sportowe modele aut. Atrakcja realizowana jest z udziałem instruktora, który na czas jazdy zajmuje miejsce pasażera i czuwa nad bezpieczeństwem. Ferrari 458 Italia to auto o świetnych parametrach technicznych, dzięki którym jazda dostarcza ogromnych emocji i wrażeń.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to auto o wyjątkowo pięknej sylwetce. Jego nazwa pochodzi od pojemności silnika (4,5 l) oraz liczby cylindrów (8). Auto świetnie trzyma się drogi nawet przy wysokich prędkościach, które z kolei uzyskuje się w tym modelu w zawrotnym tempie. Wystarczy 3,5  sekundy do pierwszej setki na liczniku. Ferrari F458 Italia to najlepszy wybór na doświadczanie emocji towarzyszących jeździe sportowym autem pochodzącym od legendarnego producenta.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Kielce

Tor Kielce w Miedzianej Górze to tor samochodowo-motocyklowy wybudowany na przełomie 1976 i 1977 roku z inicjatywy Automobilklubu Kieleckiego. Obiekt ma długą historię, na kartach której zapisał się jako jeden z najważniejszych obiektów sportowo-szkoleniowych. Tor imponuje swoją konfiguracją, dzięki której kierowca może czerpać pełną przyjemność z jazdy supersamochodem i nie tylko. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0,98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą sportowego samochodu Ferrari 458 Italia realizowana jest z udziałem doświadczonego instruktora, który zajmuje miejsce pasażera. Instruktor przed jazdą zapozna uczestnika z obowiązującymi na torze regułami bezpieczeństwa, a w trakcie jazdy udzieli cennych wskazówek kierującemu. Przejażdżka odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym, zamkniętym na potrzeby wydarzenia. Każda jazda przebiega indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: