Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Poznań

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia w Poznaniu

Jazda w roli kierowcy sportowego Ferrari 458 Italia to spełnienie marzeń każdego miłośnika marki Ferrari. Jazda Ferrari odbywa się podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego, na którym zobaczyć będzie można również inne modele luksusowych aut. Przejażdżka realizowana jest w towarzystwie instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem z fotela pasażera. Po zakończonym przejeździe osoba obdarowana może kibicować zmaganiom pozostałych uczestników i podziwiać inne auta dostępne na evencie.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to sportowe auto o pojemności 4,5 l i 8-cylindrowym silniku. Nazwa zainspirowana została parametrami auta, które niewątpliwie dają jego użytkownikowi niesamowite emocje za kierownicą. Model 458 Italia to następca F430, a jego premiera miała miejsce w 2009 roku. Projekt Italii powstawał z udziałem Michaela Schumachera, nie dziwi więc, że to model cieszący się dobrą sławą, o którym mówi się, że łączy największe atuty swoich poprzedników spod znaku czarnego konia.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Poznań

Tor główny Poznań to jeden z największych obiektów wyścigowych w Polsce. Mieści się na terenie dawnego lotniska Ławica. Jego pętla o długości 4050 m to dystans, który pozwala świetnie przetestować możliwości jezdne auta. Swoje popisy na torze wyścigowym Poznań oddawali tak wybitni kierowcy jak Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. To bez wątpienia miejsce, które przyciąga najszersze grono fanów motoryzacji. Atrakcyjny rozmiar toru, rozbudowana infrastruktura obiektu i bogata oferta wydarzeń to atuty, dzięki którym tor główny Poznań cieszy się największą popularnością w kraju.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari 458 Italia poprzedzona jest krótkim instruktażem. W jego ramach instruktor zapoznaje uczestnika z obowiązującymi na torze regułami i zasadami bezpieczeństwa oraz pojazdem. Następnie zajmuje miejsce pasażera, z którego czuwa nad bezpiecznym przebiegiem atrakcji i udziela cennych rad kierującemu. Jazdy odbywają się indywidualnie według wyznaczonej kolejności, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Atrakcja odbywa się na terenie zamkniętego toru wyścigowego podczas eventu motoryzacyjnego, nad którego organizacją czuwa sztab profesjonalistów.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 - W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.