1. Go-Racing
 2. Oferta
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kraków

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kraków

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Maciuś 13-06-2024

Dostałem jazdę tym cudem od dziewczyny, i trafiła w 10. Piękny samochód i zabawa warta swojej ceny. Mam nowe małe hobby, teraz będę zbierał na jazdę innymi super samochodami, następny będzie Mazaratti

#Asia 13-06-2024

nie ma to jak Ferrari - super przezycie

#Marek 13-06-2024

wow, to było coś, polecam w 100%

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia na Torze Kraków

Jazda za kierownicą luksusowego Ferrari 458 Italia to prezent, który na długo zapadnie w pamięć. Ferrari 458 Italia to auto o znakomitych osiągach, które pozwala na nowo odkryć świat motoryzacji. Jazda w roli kierowcy sportowej Italii dostarczy ogromnej dawki adrenaliny. Przejażdżka odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym. Dla bezpieczeństwa w jeździe uczestniczy instruktor, który zajmuje miejsce pasażera.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to auto, które szczególnie przyciąga wzrok. To godny następca modelu F430, który do dziś jest jednym z najbardziej pożądanych samochodów. Skrywające się pod maską 570 KM daje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Sportowa, drapieżna sylwetka, nowoczesne rozwiązania technologiczne, doskonałe parametry - to połączenie, które zapewniło spektakularny sukces Ferrari 458 Italia. Auto godnie zastąpiło w 2009 roku model F430, a przy jego projektowaniu uczestniczył sam Michael Schumacher.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Kraków

Tor Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Mocno rozwinięta infrastruktura obiektu przyciąga miłośników motoryzacji, umożliwiając im realizację i udział w eventach, szkoleniach, imprezach firmowych i okolicznościowych. Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie łuku i litery S. Tor przeznaczony do jazd supersamochodami to pętla o długości 1,5 km i szerokości 12 m. Równa nawierzchnia toru pozwala skupić się na jeździe i bezpiecznie rozwijać wysokie prędkości, a odpowiednie proporcje zakrętów i prostych odcinków pozwalają w pełni wykorzystać potencjał sportowych aut.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda supersamochodem Ferrari 458 Italia odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora. Przed przejażdżką uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa i reguły obowiązujące na torze oraz mechanizm auta. Instruktor zasiądzie w fotelu pasażera, z którego czuwać będzie nad bezpieczeństwem jazdy i udzielać cennych rad kierującemu. Jazda Ferrari realizowana jest podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na zamkniętym na jego potrzeby torze wyścigowym. Wszystkie jazdy odbywają się indywidualnie, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: