Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Jastrząb

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia – Tor Jastrząb

Jazda za kierownicą kultowego Ferrari 458 Italia to wyzwanie nawet dla wprawionego kierowcy. Ujarzmienie 570-konnego Ferrari, które pierwszą setkę na liczniku osiąga w zaledwie 3,5 sekundy to ogromna dawka adrenaliny. Jazda Italią odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym w ramach całodziennego eventu motoryzacyjnego. Na wydarzeniu dostępne będą inne modele aut - sportowe ikony motoryzacji, których możliwość podziwiania z bliska dodatkowo uatrakcyjnia udział w evencie. Jazda w roli kierowcy Ferrari 458 Italia realizowana jest z udziałem instruktora.

Ferrari 458 Italia

Ferrari to włoska legenda, która od lat wiedzie prym w dziedzinie motoryzacji. Model 458 Italia to ucieleśnienie sportowego charakteru. Ferrari 458 Italia z przyspieszeniem 3,5 sekundy do setki dosłownie wgniata w fotel. Zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane w aucie zwiększają komfort i dynamikę jazdy, dając jeszcze więcej adrenaliny i satysfakcji z jazdy. Tor wyścigowy to idealne miejsce na przetestowanie możliwości jezdnych tej bestii. Auto powstało przy udziale samego Michaela Schumachera, a jego premiera miała miejsce w 2009 roku.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb to obiekt zajmujący powierzchnię ponad 20 ha, zlokalizowany zaledwie 24 km od Radomia. Tor Autodrom-Jastrząb posiada wszystkie cechy, które pozwolą przetestować możliwości sportowego auta. Podczas jazd supersamochodami dla kierowców oddana jest nitka o długości 2,4 km i szerokości 10 m, której konfiguracja pozwoli spełnić się za kierownicą niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności. Tor Jastrząb to obiekt szkoleniowo-treningowy wybudowany zupełnie od podstaw, który spełnia wszelkie europejskie standardy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari 458 Italia odbywa się podczas profesjonalnego eventu motoryzacyjnego organizowanego na zamkniętym na potrzeby jego realizacji torze wyścigowym. Każdy przejazd odbywa się indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. Miejsce pasażera zajmuje instruktor - doświadczony kierowca rajdowy. Na początku krótko zaznajomi uczestnika z pojazdem oraz przedstawi obowiązujące na torze reguły i zasady bezpieczeństwa. Następnie z fotela pasażera udzielać będzie cennych rad kierującemu i dbać o prawidłowy i bezpieczny przebieg atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.