Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Łódź

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia na Torze Łódź

Jazda za kierownicą sportowego Ferrari 458 Italia odbywa się podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym. Możliwość poprowadzenia Ferrari, to jednak nie wszystko, bowiem po własnej przejażdżce osoba obdarowana może obserwować zmagania innych uczestników na torze oraz podziwiać inne superauta dostępne podczas eventu. Prezent obejmuje jazdę za kierownicą Ferrari 458 Italia wraz z instruktorem, który dla bezpieczeństwa zajmuje miejsce pasażera.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to kolejne auto marzeń produkcji włoskiego giganta motoryzacji, następca modelu F430, który swojej premiery doczekał się w 2009 roku. Napędzający Italię 8-ośmiocylindrowy silnik o pojemności 4,5 litra pozwala rozpędzić się do 100km/h w zaledwie 3,5 sekundy. Projekt Italii został dopracowany w każdym calu. F458 Italia reaguje na ruch kierownicy szybciej niż jakiekolwiek inne auto. Model nie posiada żadnych wajch, a wszystkie przełączniki umieszczono na samym kole kierownicy, tak aby jeszcze łatwiej zmieniać biegi.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Łódź

Tor Łódź to jedyny taki obiekt w województwie łódzkim, który powstał w 2016 roku. Jego doskonała lokalizacja w centrum Polski zapewnia dogodny dojazd wszystkim zainteresowanym motoryzacyjnymi wydarzeniami organizowanymi na torze. Tor znajduje się na przecięciu autostrady A1 i A2 w pobliżu węzła Stryków, przy DK71. To nowoczesny tor wyścigowy przeznaczony do jazdy zarówno samochodami osobowymi, motorami i gokartami wchodzący w ofertę Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Tor Łódź wyróżnia się na tle innych torów wyścigowych licznymi wzniesieniami, które sprawiają, że jazda jest o wiele ciekawsza, bowiem różnica poziomów to aż 6,5 m. Tor mierzy 1,05 km, a jego szerokość wynosi 12 m.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Ferrari Ferrari 458 Italia realizowana jest podczas eventu motoryzacyjnego, nad którego organizacją czuwa sztab doświadczonych specjalistów. Wydarzenie odbywa się na zamkniętym torze wyścigowym, który stwarza doskonałe warunki do dynamicznej jazdy. Każda przejażdżka odbywa się indywidualnie, przez co nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. W jeździe uczestniczy instruktor, który z fotela pasażera czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji i udziela cennych rad kierującemu. Przed wjazdem na pętlę toru instruktor krótko zaprezentuje auto i poinformuje o obowiązujących na obiekcie regułach bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.