Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Krzywa

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Krzywa

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia na Torze Wrocław

Jazda sportowym samochodem Ferrari 458 Italia to marzenie, którego realizacja jest na wyciągnięcie ręki! Voucher na jazdę luksusowym Ferrari 458 Italia to prezent, który przyprawi o mocniejsze bicie serca każdego miłośnika motoryzacji. Przejażdżka odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym. Osoba obdarowana prezentem zajmuje miejsce kierowcy i stanie przed wyzwaniem ujarzmienia 570-konnego Ferrari na wymagającym torze wyścigowym. Miejsce pasażera zajmuje doświadczony instruktor, który dba o bezpieczeństwo.

Ferrari 458 Italia

Ferrari to marka słynąca z produkcji luksusowych aut, które są ucieleśnieniem marzeń milionów kierowców. Model 458 Italia to godny następca F430, który kontynuuje dobrą passę marki, wysoko zawieszając przy tym poprzeczkę swoim konkurentom. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w niecałe 3,5 sekundy, a prędkość maksymalna może dobić aż do 340 km/h! Jazda w roli kierowcy Ferrari to pełne adrenaliny wyzwanie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Wrocław-Krzywa

Tor Krzywa to obiekt usytuowany w miejscowości Osła, położonej przy autostradzie A4, skąd niedaleko do Bolesławca, Legnicy i Wrocławia. Dojazd z położonego najdalej Wrocławia zajmuje około godzinę. To miejsce, w którym każdy niezależnie od doświadczenia może spróbować swoich sił w różnych odsłonach motoryzacji, w tym w wyczynowej jeździe sportowym samochodem po torze. Cały obiekt zajmuje powierzchnię aż 10 ha, przyciągając fanów motoryzacji licznymi eventami sportowymi i motoryzacyjnymi, kursami driftingu, zawodami sprintu i innymi wydarzeniami.  Nitka Toru Krzywa ma imponującą długość 1,8 km i szerokość 8 metrów. Jej ukształtowanie zapewnia mnóstwo frajdy, głównie dzięki ciekawym zakrętom, których jest aż 12.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda supersamochodem Ferrari 458 Italia odbywa się podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na zamkniętym na potrzeby jego organizacji torze wyścigowym. Nad przebiegiem eventu czuwa sztab profesjonalistów, a nad bezpośrednim bezpieczeństwem każdego uczestnika jazdy, doświadczony instruktor, który zajmuje miejsce pasażera. Instruktor informuje przed jazdą o zasadach bezpieczeństwa i regułach obowiązujących na torze, a w czasie jazdy udziela cennych wskazówek kierującemu. Jazdy autami odbywają się indywidualnie, co wyklucza ryzyko kolizji z innym pojazdem.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.