Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Poznań

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004846

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Poznań pętla główna

Jazda Chevroletem Camaro na torze głównym w Poznaniu to atrakcja dla każdego, kto kocha motoryzację. Uczestnik zasiądzie za kierownicą kultowego, sportowego auta i będzie mógł przetestować osiągi samochodu i własne umiejętności. Pełna emocji realizacja sprawi, że dzień spędzony na torze będzie miło wspominany. Przejażdżki odbywają się podczas zorganizowanego eventu motoryzacyjnego, w czasie którego można podziwiać inne sportowe auta i jazdy innych uczestników.

Chevrolet Camaro

Jazda Chevroletem Camaro na pętli głównej w Poznaniu to okazja do przetestowania auta na jednym z najdłuższych torów w Polsce. Na trasie o długości 4100 m będziesz mógł sprawdzić, jak zachowuje się auto o mocy 323 KM i sześciocylindrowym silniku pojemności 3,6 l. Chevrolet Camaro może osiągnąć prędkość maksymalną 250 km/h, a setkę na liczniku można zobaczyć już po upływie 6 sekund. Sprawdź kultowe sportowe Camaro na najdłuższym torze w kraju.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Poznań - pętla główna

Tor w Poznaniu dzieli się na dwie pętle. Pętla główna ma 4100 m długości i 12 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości i wypróbowanie możliwości sportowych aut. Został zbudowany na terenie dawnego poligonu wojskowego. Odbywają się tu imprezy wyścigowe na poziomie krajowym i europejskim. Na terenie obiektu znajduje się centrum szkoleniowo-konferencyjne z tarasem widokowym, z którego można obserwować zmagania na torze.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżki odbywają się podczas specjalnie przygotowanego eventu motoryzacyjnego. Na czas jego trwania tor wyścigowy w Poznaniu zostanie zamknięty dla osób postronnych, a nad sprawną i bezpieczną realizacją będzie czuwała doświadczona obsługa. Jazda Chevroletem Camaro na torze Poznań główny poprzedzona jest krótkim szkoleniem dotyczącym zasad obowiązujących na torze. Poprowadzi je instruktor, który później zajmie miejsce pasażera i doda Ci otuchy swoimi radami podczas jazdy.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

- W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Prezent na święta dla automaniaka

Szukasz pomysłu na prezent na święta dla automaniaka? Chcesz podarować mu coś związanego z motoryzacją, ale masz dość nieprzydatnych gadżetów? Sprawdź propozycje prezentów motoryzacyjnych, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Prezent dla fana motoryzacji Na rynku można znaleźć wiele różnych produktów przeznaczonych dla fanów motoryzacji. Zwykle są to jednak oklepane gadżety, zupełnie nieprzydatne drobiazgi lub drogie, wymyślne […] Więcej

Pomysły na prezenty związane z motoryzacją. Gadżety, vouchery na przejażdżki – sprawdź nasz poradnik prezentowy!

Dla wielu z nas samochody i motocykle są czymś więcej, niż tylko środkami transportu — to pasja, hobby, a czasem nawet sposób na życie. Miłośnicy motoryzacji często poświęcają niezliczone godziny na dbanie o swoje pojazdy, planowanie tras i doskonalenie umiejętności za kierownicą. Właśnie dlatego prezenty związane z motoryzacją są doskonałym wyborem, jeśli chcesz obdarować kogoś, […] Więcej

Samochód na wodór. Jak działa auto z napędem wodorowym, ile kosztuje i czy jest bezpieczne?

Wyobraź sobie jazdę po autostradach samochodem tak zaawansowanym, że nie pozostawia po sobie nic poza parą wodną. Brzmi niewiarygodnie? W takim razie poznaj świat samochodów na wodór, czyli napędzanych wodorowymi ogniwami paliwowymi, które łączą w sobie wydajność rodem z science fiction i ekologiczne innowacje. Ale jak działają te futurystyczne maszyny? Jaka jest ich cena? No […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.