1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Poznań

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Poznań pętla główna

Jazda Chevroletem Camaro na torze głównym w Poznaniu to atrakcja dla każdego, kto kocha motoryzację. Uczestnik zasiądzie za kierownicą kultowego, sportowego auta i będzie mógł przetestować osiągi samochodu i własne umiejętności. Pełna emocji realizacja sprawi, że dzień spędzony na torze będzie miło wspominany. Przejażdżki odbywają się podczas zorganizowanego eventu motoryzacyjnego, w czasie którego można podziwiać inne sportowe auta i jazdy innych uczestników.

Chevrolet Camaro

Jazda Chevroletem Camaro na pętli głównej w Poznaniu to okazja do przetestowania auta na jednym z najdłuższych torów w Polsce. Na trasie o długości 4100 m będziesz mógł sprawdzić, jak zachowuje się auto o mocy 323 KM i sześciocylindrowym silniku pojemności 3,6 l. Chevrolet Camaro może osiągnąć prędkość maksymalną 250 km/h, a setkę na liczniku można zobaczyć już po upływie 6 sekund. Sprawdź kultowe sportowe Camaro na najdłuższym torze w kraju.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Poznań - pętla główna

Tor w Poznaniu dzieli się na dwie pętle. Pętla główna ma 4100 m długości i 12 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości i wypróbowanie możliwości sportowych aut. Został zbudowany na terenie dawnego poligonu wojskowego. Odbywają się tu imprezy wyścigowe na poziomie krajowym i europejskim. Na terenie obiektu znajduje się centrum szkoleniowo-konferencyjne z tarasem widokowym, z którego można obserwować zmagania na torze.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżki odbywają się podczas specjalnie przygotowanego eventu motoryzacyjnego. Na czas jego trwania tor wyścigowy w Poznaniu zostanie zamknięty dla osób postronnych, a nad sprawną i bezpieczną realizacją będzie czuwała doświadczona obsługa. Jazda Chevroletem Camaro na torze Poznań główny poprzedzona jest krótkim szkoleniem dotyczącym zasad obowiązujących na torze. Poprowadzi je instruktor, który później zajmie miejsce pasażera i doda Ci otuchy swoimi radami podczas jazdy.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

- W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: