Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Krzywa

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004833

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Krzywa - Wrocław

Uwielbiasz adrenalinę towarzyszącą szybkiej jeździe? To Przejażdżka Chevroletem Camaro na torze Krzywa będzi dla Ciebie idealną rozrywką. Podczas tej realizacji zasiądziesz za kierownicą kultowego pony car, a doświadczony kierowca udzieli Ci rad, jak pokonać nitkę prawdziwego toru wyścigowego. Jazda Chevroletem Camaro to spełnienie marzeń nie tylko fanów motoryzacji. Samochód może również wydawać się znajomy fanom filmów sci-fi. To właśnie ten model został rozsławiony w filmie o transformersach.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro charakteryzuje się kompaktowym nadwoziem, wyróżniającym się wyglądem i stosunkowo mocnym silnikiem. To właśnie te cechy sprawiły, że zaliczany jest do typu pony car. Silnik o pojemności 3,6 litra i mocy 323 koni mechanicznych pozwala osiągnąć setkę na prędkościomierzu w 6 sekund. Chevrolet Camaro maksymalnie rozpędza się do 250 km/h. Ta maszyna aż prosi się, żeby pognać nim po wyścigowym torze Krzywa.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Krzywa

Tor Krzywa zlokalizowany jest ok. 48 km od Lubina i 107 km od Wrocławia w miejscowości Osła. Asfaltowa nawierzchnia, 1800 m długości i 8-16 m szerokości tworzy idealne warunki do testowania możliwości sportowych aut. Tor powstał na terenie dawnego lotniska i jest następcą dawnego toru Pixers Ring. Umiejscowienie w pobliżu autostrady A4 pozwala na szybki dojazd  z Wrocławia i okolic. Na terenie obiektu znajduje się pełne zaplecze sanitarne i sale konferencyjne, dzięki temu jest to świetne miejsce do organizacji eventów firmowych i spotkań biznesowych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Vouchery realizowane są podczas specjalnie przygotowanego eventu motoryzacyjnego, na czas którego tor zostanie zamknięty. Dzięki temu łatwiej zagwarantować uczestnikom bezpieczeństwo na torze. Przed jazdą Chevroletem Camaro na torze Krzywa odbędziesz krótkie szkolenie z zasad obowiązujących na torze i obsługi auta. Jeśli wcześniej nie miałeś okazji poprowadzić samochodu z automatyczną skrzynią biegów, to nie ma czym się martwić. Podczas jazdy na miejscu pasażera zasiądzie instruktor, który będzie wspierał cię podczas pokonywania pętli toru.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.