Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Kraków

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004829

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Kraków

Jazda po torze Chevroletem Camaro na torze Kraków to świetny sposób na poczucie niecodziennych wrażeń. Realizacja przeładowana jest adrenaliną i niezwykłymi widokami. Kilkadziesiąt sportowych aut na profesjonalnym torze wyścigowym może wprawić w osłupienie. Spędź dzień na torze w Krakowie i spełnij motoryzacyjne marzenie. Zasiądź za kierownicą Chevroleta Camaro i poczuj na własnej skórze, jak to jest pędzić po torze z zawrotną prędkością. Na teren obiektu możesz zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwowały Twój przejazd i również poczują te niezwykłe emocje związane z eventem motoryzacyjnym na torze w Krakowie.

Chevrolet Camaro

Camaro to kultowy, amerykański model Chevroleta. Zaliczany jest do grupy pony car, a to przez wyróżniającą się stylistykę i kompaktowe nadwozie. Maksymalna prędkość osiągana przez to auto to 250 km/h. Pod maską chowa sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,6 l, a generowana moc to aż 323 konie mechaniczne. Chevrolet Camaro znany jest nie tylko miłośnikom motoryzacji. Można podziwiać go także na ekranie jako słynnego transformersa “Bumblebee”.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Kraków

Tor w Krakowie ma 1500 m długości i 10 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości i wypróbowanie możliwości sportowych aut. Na terenie obiektu znajdują się również płyty poślizgowe do doskonalenia jazdy w trudnych warunkach. Tor wyścigowy w Krakowie powstał z inicjatywy Michała Kościuszko, który jest wicemistrzem Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. To idealne miejsce zarówno do szkoleń, jak i eventów motoryzacyjnych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro po torze Kraków jest realizowana pod okiem profesjonalnych kierowców, którzy przed jazdą szkolą uczestników z zasad obowiązujących na torze. Na potrzeby eventu motoryzacyjnego, tor zostanie zamknięty dla osób postronnych. Podczas jazdy na miejscu pasażera zasiądzie instruktor, aby wspierać uczestnika i udzielać mu cennych rad. Auta, którymi odbywają się jazdy, są na bieżąco kontrolowane i serwisowane, dlatego realizacje są w pełni bezpieczne, a uczestnicy mogą oddawać się przyjemności szybkiej jazdy sportowymi autami,

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.