Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Łódź

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004837

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Łódź

Ryk silnika, zapach benzyny i kilkadziesiąt sportowych aut - brzmi jak sen? Teraz może stać się rzeczywistością. Możesz zasiąść za kierownicą kultowego Chevroleta Camaro i sprawdzić swoje umiejętności na torze z prawdziwego zdarzenia. Realizacja odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, gdzie oprócz wrażeń związanych z prowadzeniem sportowego auta, czeka na ciebie możliwość podziwiania przejazdów innych uczestników. Jazda Chevroletem Camaro na torze Łódź to niezwykle emocjonujące przeżycie, które możesz dzielić z bliskimi, oglądającymi twoje zmagania z bezpiecznej odległości.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro to auto, które zachwyca nie tylko wyglądem, ale i osiągami. Ten amerykański samochód potrafi rozpędzić się do 250 km/h, a setkę na liczniku osiąga w 6 sekund. Zawdzięcza to silnikowi o pojemności 3,6 l i generowanej mocy 323 KM. To efektowne auto zachwyci także osoby, które wydawałoby się, że z motoryzacją nie mają nic wspólnego, a to wszystko przez emocje, jakie towarzyszą jeździe sportowym autem po prawdziwym torze wyścigowym. Sprawdź moc Chevroleta Camaro na własnej skórze podczas eventu motoryzacyjnego na torze Łódź.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Łódź

Tor znajduje się ok. 15 km od centrum Łodzi w miejscowości Stryków, tuż przy drodze krajowej 71 i ok. 3 km od węzła autostradowego A1/A2. Świetna lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji imprez motoryzacyjnych. Nitka toru Łódź ma 1050 m długości i od 8 do 12 m szerokości. Asfaltowa powierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości, a zróżnicowanie wysokości powierzchni toru na niezwykłe doświadczenia podczas jazdy. Na terenie obiektu znajduje się poczekalnia, sala szkoleniowo-konferencyjna oraz kawiarnia.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą Chevroletem Camaro na torze Łódź każdy uczestnik odbędzie krótkie szkolenie z zasad obowiązujących na terenie obiektu i obsługi pojazdu. Dodatkowo każda przejażdżka odbywa się z profesjonalnym instruktorem, który z miejsca pasażera będzie dzielił się wiedzą na temat profesjonalnego pokonania toru z dużą prędkością. Osoby towarzyszące mogą oglądać twoje zmagania na torze z wyznaczonej bezpiecznej odległości. Dzięki temu, razem doświadczycie tych niezwykłych emocji na torze wyścigowym Łódź.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.